Příspěvky uživatele - 111.57

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hecht 922, 14.7.2015
řekl bych že může být problém s plovákem v karburátoru... a ohledně té startovací šňůry... vůbec se toho nebojte... je to všude víceméně stejné a dokážete si to v pohodě opravit sám 
Sekačka GTM 500SP1 - nefunguje pojezd, 3.7.2015
Ono u sekaček s "kvalitním" pojezdem je problém i v tom že se sekačkou couvá... už s tím zamnou bylo pár lidí 
Motor Honda GSV 190, 15.6.2015
Zdravím. Koupil jsem si motor Honda GSV 190, ale bohužel má tento motor problémy s udržením otáček při volnoběhu... používám nový benzín = kupuju ho v den práce se strojem. Chci vyzkoušet stabilizátor paliva... ale taky jsem slyšel že benzín od... celý příspěvek >
Výměna nože u sekačky na trávu, 10.5.2015
Myslím si že si s tím nějak poradím. Projetí sekačkou bez koše se mi neosvědčilo protože většina posečené trávy nakonec končí v poli, proto hledám nějakou alternativu + pracovní plocha není zrovna malých rozměrů a nechce se mi posečenou trávu dále... celý příspěvek >
Výměna nože u sekačky na trávu, 10.5.2015
Děkuji za odpověď. Určitě se budu řídit Vaší radou.
Výměna nože u sekačky na trávu, 10.5.2015
Jedná se o trávu, která mi roste kolem pole proto jí sekám pravidelně a často takže výška trávy nepřesahuje 10cm. A chtěl bych mulčovat na cca polovinu tedy 5cm.
Výměna nože u sekačky na trávu, 9.5.2015
Dobrý den. Chci se zeptat zda se dá vyměnit u sekačky na trávu klasický nůž za nůž mulčovací aby pak skutečně došlo k mulčování trávy, nebo by takováto výměna nebyla efektivní. Děkuji za odpovědi.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika