Příspěvky uživatele - 108.64

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pink Lady, 27.3.2016
Piše se to Rosy glow a neni to francouzky puvodne no jo stacilo se podivat na stranky byvaleho zamestnavatele
Pink Lady, 27.3.2016
Zdravim  tak oni ty Fujiny nejsou upne letni, zrajou v zaří, nekdy i na zacatku tak to je v porad vlastne leto. Nazev je Heisei Fuji.
Pink Lady, 13.3.2016
Zdravim Mam doma taky stromek Pink Lady, tedy jeji červene mutace ´¨rozy glo.. teda to je asi francouzky a fakt nevim jak se to piše spravne.  Dovezl mi ji kamarad ze sadu ve francii blizko Bordeaux, jako darek. Ja chtel letni Fuji ale nejak... celý příspěvek >
Založení švestkového sadu - vhodné odrůdy pro sušení, 22.1.2016
Zdravím nezkoušel jste někdo sušit mirabeky? mislim Nacyskou diky za reakci Pavel
Sekačka GTM 500SP1 - nefunguje pojezd, 2.7.2015
Ahoj mám sekačku gtm 500 sp mám ji dva a půl roku a rospustila se mi remenice převodovky je hovno po umělých převodech teď nevím kde tu řemenici mám koupit. Potřebuji kosit přemyšlím že nechám vysoustružit kovovou řemenici to bude asi nejrychlejší... celý příspěvek >
Kultivátory Bertolini, 19.3.2015
Tento stroj Bertolíny 410 jsem si koupil je to opravdu vzhledově a funkčně dobrý stroj přesto že jsem s ním jel asi jenom tak dvě hodiny jsem měl dvě poruchy. jedna byla když mi prosakoval olej z hoirního víka převodovky a druhá porucha pružinka... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika