Příspěvky uživatele - 130.13

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nemám v sude príliš veľa kvasu?, 23.8.2016
Taky se mi to stává. Stejná surovina, sudy vedle sebe a každý kvasí jinak. Rafael.
Nemám v sude príliš veľa kvasu?, 23.8.2016 Obsahuje fotku
Já to pochopil a taky ocenil jako moc dobrý nápad. Jen jsem nechtěl aby si to někdo vysvětlil jinak. Lidé jsou všelijací... Třeba že do misky by dal pyrosiřičitan a kyselinu solnou vlel do kvasu... * Nevím proč mi to s těmi sudy pořád... celý příspěvek >
Padané ryngle do kvasu?, 6.8.2016
Lepotice sbírám už asi týden, každý den a poctivě je třídím. Většinou jsou použitelné - sladké, měkké, sice cca jen10°Bx, ale od nich se žádné cukernaté zázraky čekat nedají-( K Althanovým jsem ještě nedošel, musím pod nima vysekat trávu a po... celý příspěvek >
Sekačka GTM 500SP1 - nefunguje pojezd, 11.6.2014
Zdravím, špatným používáním pojezdu mám namysli již zminované a to co lidi často dělají, tedy používání madla pojezdu jako variátoru, tedy nechávat prokluzovat. jenže tato převodovka není variátorová. Další možnou příčinou je neseřizování lanka... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika