Rider Stiga nebo Husqvarna?



   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
                     
host - 70.50 (?) 
10.11.2008 23:00

Ahoj.. my jsme si vybrali tu vyšší řadu i s hlavou vychází na 200 tisíc a tam je psáno motor Kohler ne B/S a výkon 25HP jinak co se týká výšky toho posezu tak jsem na to dost zvědav... opět je tu pravidlo 95% sekaní bude po rovině ale máme tu jeden úsek kde bychom chtěli využít jízdy po vrstevnici na svahu tak jsem zvědav... upřímě mě dost začalo zajímat to mazání nevíte má ten kohler tlakové mazání?? S motori B/S jsem měl už tu čest ve stroji Mountfield domácí jednoosá fréza... bohužel se nám jednou stalo že nám ulítla ta pasička a bylo po motoru

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
               
host - 219.23 (?), 30.11.2008 10:54

Popravdě Stiga- Belos je značně předražený stroj, který se malé obci nikdy nevyplatí

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 174.222 (?), 6.12.2008 12:41

Stiga je předražená, proto u ní platí více než u jiných značek, že se musí kupovat jen v akčních slevách, které stáhnou ceny blíže k normálu.Slevy se musí pohybovat min.20%,aby se stala koupěschopnou.Bivoje měli s výchozí cenou původně za necelých 200tisíc, teď za 175tisíc a ještě jim zbyde na jarní slevu!!!Není umění slevovat z nadsazené ceny, ale z běžné ceny, která se odvíjí od použitých komponentů a technologie.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 29.97 (?), 6.12.2008 17:58

Pokud je tam motor 20 HP i/c, tak je to Intek jednoválec. A Inteky jsou mazané tlakem. Jednoválec má olejový filtr. Jediné jednoválce s rozsřikem nad 8 HP jsou Power Built 10 HP s 344 ccm a I/C OHV AVS s 12,5 HP. Všechny ostatní mají mazání tlakem

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 29.97 (?), 6.12.2008 18:03

je to Vanguard. Dívám se přímo do katalogu, dvouválec. Tudíž mazaný tlakem. Označení I/C znamená z angl. iron-cast cylinder sleeve, což jsou litinové vložky válců. Tyto motory jsou zančně odolné, příkladem toho budiž motory Intek.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 174.222 (?), 7.12.2008 0:03

Je zvláštní, že někdo vidí u bivoje Vanguarda (16hp tuším) a někdo Kohlera (20hp, nebo 25Hp).

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 166.21 (?), 7.12.2008 12:14

u Bivoje je 25hp Kohler, u Powera je 20 Hp Intec, u pár kousků tam byl opravdu Vanguard 20 Hp

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 79.254 (?), 10.12.2008 13:52

Zdar, Stiga nejni špatná - na zahrádku výborná, mým favoritem jsou 15V2 AWD a PF 21 AWD od Husqvarny, mám na nich dost odježděno a natrhnu... frak včem bivojům a titánům.

Jinak podle mého nej motory: kawasaki, vanguard:-)

čus borci:-)

tomas

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 174.222 (?), 30.12.2008 7:39

To je pravda, že motory od kawiny jsou nej a vanguard?Bodejť by nebyl, když je to nejlepší motor od brikse.Pokud by jsem chtěl s něčím jezdit z uvedených modelů, tak husqvarna je komfortnější, nedá se svítit.Posez, ovládání,servisní údržba, větší výběr modelů mluví pro husqvarnuJaro ukáže, kam až spadnou ceny.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 175.197 (?), 3.4.2009 11:00

Dobrý den, mám podobné dilema. Dodnes mám rider Stiga Park Royal, který se dnes již nevyrábí. Po několika úpravách (dodání ložisek do kol a pod) mi již slouží cca 10 let. A musím podotknout, že si vytrpěl své hlavně ve svazích a v náročném terénu. Ale již je potřeba změny a nedokážu se rozhodnout. Informací - hlavně těch nezávyslých, nebo objektivních je opravdu hodně málo.

S riderem jsem spokojený - jen si ještě vybrat značku. Rozhoduji se mezi Stiga Park 25 pro, nebo HQ Pro flex 21 awd. Jenže s tím druhým nemám zkušenosti. Nevím jak velký je rozdíl ve zdvihu nářadí elektricky, nebo hydraulicky - poruchovost - výkon - údržba. Jaká je údržba kloubů řízení, nebo jak zvládá teréní nerovnosti. Jak je to se světlou výškou (zatím jsem s ní u stigy neměl problém) Co je lepší na řazení - klébka (celkem mi toto řešení ovládání vyhovovalo, ale s pedálem nemám zkušenost), nebo pedály. Máte na to někdo odpověď? Nebo vlastní zkušenost?

Nebo se rozhodnout do něčeho většího jako třeba Egholm 2100?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika