Reklamace u mountfieldu



host - 14.8 (?)
26.1.2013 16:15

řekl bych že s tou sekačkou sekám trávu a že by ji nějak zatěžovl bych neřekl, spíše to bude svědčit něco o kvalitě, ale moje blbost že jsem koupil tuto značku..

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4   
            
host - 14.8 (?), 25.1.2013 20:56

nyní jsem jim dal písemně že s vyřízením reklamace nesouhlasím, zatím mi neodpověděli, ale ještě jim nějaké věci připíši.Otázka je jestli se dá jejich názor vyvrátit a zkusím nějaké Vaše rady.Děkuji Michal

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
Wimpi - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (2112) - 200.122 (?), 25.1.2013 21:28

Jen tak mezi námi, mytí sekačky vodou není vůbec dobrá věc, ba naopak. Voda zatéká a vzlíná do spár a skulin, kde způsobuje korozi. Já jsem nikdy žádný sekací prostředek tekoucí vodou neomýval, maximálně otřel mokrým hadrem či houbou.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
Jan pěstitel - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (243) - 236.133 (?), 26.1.2013 13:28

Tak ty různé kyseliny šťavelové a další věci co se v trávníku nacházejí jsou mnohem agresivnější než voda. Pokud se jedno nebo druhé dostane například do ložisek, tak je to způsobeno jejich nekvalitou. Vůbec všechna ta bezúdržbová ložiska jsou pěkně k ničemu, není nad to, když má každé mazničku, protože i ten největší lenoch je jednou za rok přimázne a pak je to úplně o něčem jiném.

U některých zahradních traktůrků je zabudovaná v krytu tryska do které připojíte hadici s vodou a při puštěném sečení zbytky trávy tímto způsobem odstraníte.

Ale jak jsem psal, nejdřív si každý musí nastudovat, co se může a co ne...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 14.8 (?), 26.1.2013 16:11

s tou vodou máte asi pravdu, že to nebude nic dobrého, ale na druhou stranu již výrobci u spousty sekaček a traktorů dělají rychlospojky na připojení hadice na vodu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
PetrT30 - (11) - 126.70 (?), 4.3.2013 20:03

Nějak už si to nevybavuju, ale když jsem četl návod k této sekačce tak jsem tam četl, že čištění bubnu se může provádět tekoucí vodou z hadice.

Tuším, že tam bylo napsáno - hadici umístěte před zadní kolo a zaběhu nože (jako sekání) se bubena vyčistí. Nebo tak nějak wink

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
PP. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (6491) - 9.2 (?), 26.1.2013 8:37

No už jste si vyčerpal povolený penzum reklamací a máte po žížalkách. Pokud se poškodí třkrát stejná komponenta, každý zkušený technik ostražitě zastříhá ušima, cože s tím ten zákazník páchá. Docel bych tomu neúměrnému zatěžování věřil. Jakkoliv nemám MTF rád a nic u nich nekupuji, tady asi mají kus pravdy. Z nás přece (a koneckoců i MTF) nikdo neví, co s tím strojem provádíte. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
m3f - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5577) - 242.167 (?), 26.1.2013 9:30

V tomhle případě, dle slov pisatele, to ale asi MTF ví úplně přesně. wink

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 14.8 (?), 26.1.2013 16:15

řekl bych že s tou sekačkou sekám trávu a že by ji nějak zatěžovl bych neřekl, spíše to bude svědčit něco o kvalitě, ale moje blbost že jsem koupil tuto značku..

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 149.89 (?), 26.1.2013 16:38

a jaka jeta značka teda?  protože mountfield nic nevyrábí...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 149.89 (?), 26.1.2013 16:51

přehledl jsem to :-)

už vím žese jedna o Toro

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika