Příspěvky uživatele - PetrT30

Reklamace u mountfieldu, 4.3.2013
Nějak už si to nevybavuju, ale když jsem četl návod k této sekačce tak jsem tam četl, že čištění bubnu se může provádět tekoucí vodou z hadice. Tuším, že tam bylo napsáno - hadici umístěte před zadní kolo a zaběhu nože (jako sekání) se bubena... celý příspěvek >
Drvič záhradného odpadu, 4.3.2013 Obsahuje fotku
Koupili jsme Silent Power 2800 z mntfldu a spokojenost. 
Zkušenost s motorovými sekačkami Toro, 4.3.2013
Minulý týden jsem v mntfldu objednával věci do této (TORO) sekačky a žádný problém. Objednal jsem- klíňák, svíčku, vzduch. filtr, ozubené soukolí do převodovky k ADS a ještě pár drobností.
Zkušenost s motorovými sekačkami Toro, 22.2.2013 Obsahuje fotku
Jelikož jsou všechny ozuby na kaši rozhodl jsem se pro předělání na ložiska. Postupně budu doplňovat fotky: foto 1, foto 2, foto 3, foto 4. edit 1.3.2013: dodány další fotky Pokud bude mít někdo nějaký nápad tak sem s ním, než to... celý příspěvek >
Zkušenost s motorovými sekačkami Toro, 15.2.2013
Připojuji se také k prosbě o info jak jste pojezd předělal. Po dvou letech a jednom měsíci (po záruce) =...ozuby na kolech strhaný (2x500kč... pastorky strhaný (2x170kč)... hřídel obroušená (?kč) Chci si to udělat na pouzdra s ložiskami. Jaký... celý příspěvek >
Místo strunové hlavy?, 15.6.2009
Tipnul bych si, že to je na drobné větve a křoví a né na trávu
Železitá voda ze studny, 15.4.2009
Zkoušel jsi ty papírové proužky (testery)? Ten by ti měl říct čeho je málo nebo hodně. Mám taky studnu a mám jen vysoké PH, které stáhnu přípravkem PH-, pak jen tablety 7days.
Modrá skalice ano či ne?, 15.4.2009
... na co je dobrá modrá skalice?
Písková filtrace - domácí výroba, 9.4.2009 Obsahuje fotku
Přidávám ještě foto jak to je v tom sudu.
Písková filtrace - domácí výroba, 9.4.2009 Obsahuje fotku
Tak jsem snad zdárně dokončil fitraci dle mých představ. V plastovém sudu je otočený belíček, přilepen ke dnu sudu a z něho jde čistá voda. Na belíčku je cca 4m vatelínu a na něm filtrační písek. Zatím jen napouštím vodu do bazénu a zajímá mě váš... celý příspěvek >
Kočky a bazén, 4.4.2009
Zkuste koupit spray WD-40 a mírně postříkat stěny a kousek plochy kolem bazénu (dolní část). Taky jsem lepil a lepil - tohle zabralo. Kámošovi chodili kocouři "ostříkávat" dveře a tohle opravdu pomáhá.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika