Reklamace u mountfieldu



host - 14.8 (?)
25.1.2013 20:56

nyní jsem jim dal písemně že s vyřízením reklamace nesouhlasím, zatím mi neodpověděli, ale ještě jim nějaké věci připíši.Otázka je jestli se dá jejich názor vyvrátit a zkusím nějaké Vaše rady.Děkuji Michal

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4   
            
host - 14.8 (?), 25.1.2013 20:56

nyní jsem jim dal písemně že s vyřízením reklamace nesouhlasím, zatím mi neodpověděli, ale ještě jim nějaké věci připíši.Otázka je jestli se dá jejich názor vyvrátit a zkusím nějaké Vaše rady.Děkuji Michal

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
Wimpi - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (2112) - 200.122 (?), 25.1.2013 21:28

Jen tak mezi námi, mytí sekačky vodou není vůbec dobrá věc, ba naopak. Voda zatéká a vzlíná do spár a skulin, kde způsobuje korozi. Já jsem nikdy žádný sekací prostředek tekoucí vodou neomýval, maximálně otřel mokrým hadrem či houbou.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
Jan pěstitel - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (243) - 236.133 (?), 26.1.2013 13:28

Tak ty různé kyseliny šťavelové a další věci co se v trávníku nacházejí jsou mnohem agresivnější než voda. Pokud se jedno nebo druhé dostane například do ložisek, tak je to způsobeno jejich nekvalitou. Vůbec všechna ta bezúdržbová ložiska jsou pěkně k ničemu, není nad to, když má každé mazničku, protože i ten největší lenoch je jednou za rok přimázne a pak je to úplně o něčem jiném.

U některých zahradních traktůrků je zabudovaná v krytu tryska do které připojíte hadici s vodou a při puštěném sečení zbytky trávy tímto způsobem odstraníte.

Ale jak jsem psal, nejdřív si každý musí nastudovat, co se může a co ne...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 14.8 (?), 26.1.2013 16:11

s tou vodou máte asi pravdu, že to nebude nic dobrého, ale na druhou stranu již výrobci u spousty sekaček a traktorů dělají rychlospojky na připojení hadice na vodu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
PetrT30 - (11) - 126.70 (?), 4.3.2013 20:03

Nějak už si to nevybavuju, ale když jsem četl návod k této sekačce tak jsem tam četl, že čištění bubnu se může provádět tekoucí vodou z hadice.

Tuším, že tam bylo napsáno - hadici umístěte před zadní kolo a zaběhu nože (jako sekání) se bubena vyčistí. Nebo tak nějak wink

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
PP. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (6491) - 9.2 (?), 26.1.2013 8:37

No už jste si vyčerpal povolený penzum reklamací a máte po žížalkách. Pokud se poškodí třkrát stejná komponenta, každý zkušený technik ostražitě zastříhá ušima, cože s tím ten zákazník páchá. Docel bych tomu neúměrnému zatěžování věřil. Jakkoliv nemám MTF rád a nic u nich nekupuji, tady asi mají kus pravdy. Z nás přece (a koneckoců i MTF) nikdo neví, co s tím strojem provádíte. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
m3f - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5577) - 242.167 (?), 26.1.2013 9:30

V tomhle případě, dle slov pisatele, to ale asi MTF ví úplně přesně. wink

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 14.8 (?), 26.1.2013 16:15

řekl bych že s tou sekačkou sekám trávu a že by ji nějak zatěžovl bych neřekl, spíše to bude svědčit něco o kvalitě, ale moje blbost že jsem koupil tuto značku..

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 149.89 (?), 26.1.2013 16:38

a jaka jeta značka teda?  protože mountfield nic nevyrábí...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 149.89 (?), 26.1.2013 16:51

přehledl jsem to :-)

už vím žese jedna o Toro

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?8:04
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika