Potkávání sekacích nožů HD 200



snedro - (10) - 12.27 (?)
7.5.2008 23:38

S tou Čínou máte bohužel pravdu dneska to nacpou do všeho! Já zaplaťpánbůh mám na traktoru klasická ložiska ZKL 6202 Takže bohudík žádnej atyp! No už mají něco za sebou takže v pátek příjdou na řadu a pak se uvidí. Traktůrek se snažím nepřetěžovat ,ještě že teď už na něm jezdím jenom já jinak ty co s ním jezdily předemnou mu dávali pěkně zabrat! Snažím se jezdit bez koše a bez toho mulčovacího fundamentu tam bych řekl že se buben hodně namáhá, jak tráva lítá volně za traktorem nebo použiji deflektor tak je to pohoda.No uvidíme jak se to bude chovat po výměně ložisek. Jinak děkuji za rady a názory. S pozdravem Ivo Š.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
                     
snedro - (10) - 12.27 (?), 7.5.2008 23:38

S tou Čínou máte bohužel pravdu dneska to nacpou do všeho! Já zaplaťpánbůh mám na traktoru klasická ložiska ZKL 6202 Takže bohudík žádnej atyp! No už mají něco za sebou takže v pátek příjdou na řadu a pak se uvidí. Traktůrek se snažím nepřetěžovat ,ještě že teď už na něm jezdím jenom já jinak ty co s ním jezdily předemnou mu dávali pěkně zabrat! Snažím se jezdit bez koše a bez toho mulčovacího fundamentu tam bych řekl že se buben hodně namáhá, jak tráva lítá volně za traktorem nebo použiji deflektor tak je to pohoda.No uvidíme jak se to bude chovat po výměně ložisek. Jinak děkuji za rady a názory. S pozdravem Ivo Š.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
GeorgeTuma - (19) - 71.8 (?), 7.5.2008 23:51

Já nepoužívám ani deflektor, aby se to nesráželo i když někdy při větru jsem zaflákananý od trávy jak p... e. :-)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 132.39 (?), 17.7.2008 19:33

Máte špatný řemen - špatný počet zubů.

Radek Pusztai

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika