Příspěvky uživatele - GeorgeTuma

Jaký křovinořez z MF dle požadavků, 15.4.2012
Křoviňák od MF ani náhodou.
Sekačku Hecht 549 SWB nebo Weibang WB 456 SKL, 15.4.2012
BS si nechává dělat součástky do motorů taky v Číně.
Sekačka Weibang 536 SKL (motor Kohler XT 7), 20.3.2012
Zajímají mě zkušenosti majitelů s touto sekačkou..
Kohler nebo Briggs Stratton, 10.3.2012
Objednal jsem sekačku s motorem Kohler XT 7 - krouťák má 9,5 Nm. Má s tímto motorem někdo nějaké zkušenosti? Nebo jsem udělal chybu a měl raději vzít sekačku s Briggsem?
Lištová sekačka Agria 2300R, 19.5.2008
Co se týče nastavování vůlí na kose u prst. lišty MF 70 tak první dva roky jsem to z neznalostí šteloval často. V prakci po 14 letech užívání stačí tak 2-3x za sezonu trochu zmenšit vůli mezi žabkami a prsty.Práce na 10 minut.Kolega u Vari defakto... celý příspěvek >
Lištová sekačka Agria 2300R, 16.5.2008
Pán má na mysli bezprstou lištu, která se necpe v krajích na špičkách.Ta seká slušně aniž by se tráva chytala na špičkách krajních splazů, ale kvalita sečení oproti prstové je horší. K MF 70 se dělají myslím 3 druhy lišt.Prstovou 120 cm,140 cm,... celý příspěvek >
Zahradní traktor Husqvarna CTH 220 Twin, 14.5.2008
Original HQ to je, ale bohužel některé komponenty do toho cpou s Číny.Tím jde kvalita rapidně dolů u některých částí stroje.
traktor HQ LT151 - napnutí klínového řemene, 8.5.2008
Klíňák by měl být šestihran a dotahuje ho pořád kladka na pr. rotoru pod pl. krytem pomocí silné pružiny, myslím dostatečně.
Lištová sekačka Agria 2300R, 8.5.2008
MF 70 2 takt s 120 cm lištou jsem koupil novou v 94. Každý rok sekám tak za celé léto 6 - 8 ha.Mimo drobné údržby zatím spolehlivě seká 14 let.Závady : 2x za sezonu svíčka, párkrát ulomená žabka, přicpaný uzavírací ventil v plovákové komoře jinak... celý příspěvek >
Hydro gear - převodovka u zahradních traktůrků, 8.5.2008
Kupoval jsem si traktůrek na sekání né na tahání.!!!Na to mám traktor made in doma.U jednoůčelových strojů jako i zah. traktůrek je to vždy kompromis s používáním s přídavných zařízení.Výrobce v prvopočátku vývoje s tím jaksi nepočítal a nedimenzoval... celý příspěvek >
Potkávání sekacích nožů HD 200, 7.5.2008
Já nepoužívám ani deflektor, aby se to nesráželo i když někdy při větru jsem zaflákananý od trávy jak p... e. :-)
Lištová sekačka Agria 2300R, 7.5.2008
Pokud lišta tak MF 70.
Hydro gear - převodovka u zahradních traktůrků, 7.5.2008
Že trpí převodovka s přefoukanými gumami bych věřil.Výrobce uvádí tlak myslím 1,1at. Z vlastní zkušenosti jsem, ale nezažil, že by se mi převodovka přehřála a netáhla. A to jsem sekal v kopcovitém terénu půl hektaru na jeden zátah asi 2... celý příspěvek >
Potkávání sekacích nožů HD 200, 7.5.2008
Pane Ivo, při dnešním konkurenčním boji do traktůrku nacpou kdejaký atipický šmejd od Číňanů jen, aby ušetřili. Ložiska s Asie to je katastrofa sama o sobě.Po 6 hod. už začali ječet protože koše s kuličkama snad ani nenamazali vazelínou,... celý příspěvek >
Hydro gear - převodovka u zahradních traktůrků, 7.5.2008
Zajímalo by mne jestli jsou s tímto tipem převodovky nějaké problémy?
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika