Postrekovac pre zenu



   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4   
                     
host - 6.48 (?) 
11.5.2018 11:30

je to mozne, stavalo sa to, urcite asi vyrobna vada kym to nedoriesili, lebo to menili kus za kus v reklamaciach bez nejakych problemov... sam mam s tym skusenost. A ako sa zda uz je to aspon 2-3 roky vyriesene, zmenili nieco na tom...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
            
host - 147.14 (?), 10.5.2018 12:50

Dobrý den. Pane doktore, mám nějaký Honkong víc jak 10 roků, měnil jsem pouze baterii, páč ta původní už dosloužila. Za celou dobu spokojenost. Pravda, na vysoké stromy mám rosič. Postřikovačem jsem zrovna dnes dělal postřik mého malého vinohrádku. Stanislaw

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 11.82 (?), 11.5.2018 10:07

Pane Vyskočile Vy jste baron Prášil. Vlastnil jste accu postřikovač Hecht a to podle Vás 2 roky, pak odešlo dobíjení, které na postřikovači není, je tam nabíječka jako na mobil a první postřikovače accu Hecht se začali prodávat v červnu toku 2017 tedy před 11 měsíci? Jak vysvětlíte, že jste jej vlastnil dva roky?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 236.1 (?), 11.5.2018 11:10

...první postřikovače accu Hecht se začali prodávat v červnu toku 2017 tedy před 11 měsíci? Jak vysvětlíte, že jste jej vlastnil dva roky? 

 Hluboce se mýlíte pane 11 82. Najděte si vlákno Výběr postřikovače stromků a můj příspěvek z 21.1. 2014 v 8 hod. O akumulátorovém postřikovači Hecht jsem tam psal před více než 4 roky, to ještě fungoval. Ostatně bavili jsme se o tom již před rokem, to jste dokonce slíbil omluvu.  Nebo si snad myslíte, že jsem psal - a tehdy ještě chválil - své zkušenosti s postřikovačem, který neexistoval?
   Když už píšete o Prášilech, zjistěte si správné informace a taky se odnaučte komolit jména. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 11.82 (?), 11.5.2018 13:19

Omlouvám se za komolení jména. To, že jste před 4 roky lhal o Acu postřikovači Hecht neznamená, že máte pravdu. Prosím doložte jaký akumulátorový postřikovač Hecht se před 4 roky prodával. Tedy ideálně typ - model. Ono se to lehce u Hechtu oveří. Do té doby trvám na tom, že žádný Accu postřikovač Hecht se před červnem 2017 neprodával a že lžete. Navíc v tom vlákně se hlavně řeší zádový mechanický postřikovač Hecht 425 včetně příslušenství a o accu potřikovači Hecht se zminujete vy bez označení modelu a pak je tam zmínka o accu potřikovači Solo

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 236.1 (?), 11.5.2018 13:57

Nemám žádnou potřebu něco dokládat nebo se zpovídat nějakým anonymům. Prostě jsem před 4,5 roky napsal svou zkušenost s akupostřikovačem s velkým červeným nápisem HECHT, nic víc. Že bych si jako najatý agent vymyslel historku o přístroji, co se začne prodávat za 3 roky, tomu snad ani Vy nevěříte.
  Jste-li s tou firmou nějak spřízněn, nevím. Pokud ano, vyřiďte chlebodárcům, že postřikovač vybavený jedinou trubkou délky 50 cm je dobrý možná na jahody, ale ne na stromky. Možná dnes už je výbava bohatší, nevím, ale před 5 lety to tak bylo. Navíc závit byl s jinými přístroji, konkrétně SOLem nekompatibilní, takže jeho komponenty nešly použít.
    Osobně proti firmě Hecht nic nemám, nějkteré stroje, např. motorové sekačky či pily mají poměr cena : výkon velmi příznivý. Já si chválím elekrtrický zemní vrták Hecht, ale hlavně proto, že jiný tehdy na trhu nebyl. Výrobci zapomněli stroj opatřit zpětným chodem nebo aretací vrtáku, takže když se vrták kousne, je problém. Přesto je to stroj užitečný, zejména pro hnojení stromů v zatravněném sadu je to neocenitelný pomocník. Když ho u mě viděly kamarádky mé ženy, hned ho chtěli koupit manželům. Bohužel, vrták se přestal na delší dobu prodávat. Nyní už by snad měl být opět k dostání od více firem.
   Ale s tím postřikovačem už vážně neotravujte. Jestli Vám to udělá dobře, tak hrdě prohlašuji, že neumím přečíst 4 písmena na plastové nádobě a akuhechta jsem nikdy nevlastnil. Koneckonců rád na něj zapomenu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 57.127 (?), 11.5.2018 14:37

dobre robite ze ho budete ignorovat, ja som si dal cez google vyhladat v termine od 1.12015 - 1.1.2017 Hecht aku /accu/ postrekovac.. vypadlo mi spusta ponuk na accu Hecht uz v tom case..

https://www.nakupka.cz ›... › Voda › Postřikovače, rosiče
Preložiť túto stránku
17. 2. 2016 - Akumulátorový zádový postřikovač Hecht 416 ACCU nejlepší cena, HECHT416ACCU akce, HECHT416ACCU sleva, Postřikovače, rosiče levné, diskuze,...

napr... len jedno mi je smiesne u celeho Hechta, ako napodobnuju SOLO..este aj nazov stroja daju 416 ako ma SOLO 416..plagiaty chrbtovych postrekovacov tiez mali 425..

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 236.1 (?), 11.5.2018 15:00

Výborně, díky.
Teď jen, jestli se 11 82 omluví, jak sliboval před rokem...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 11.82 (?), 11.5.2018 23:00

Nabídka je jedna věc a fyzický prodej je věc druhá. ŽÁDNÝ ACCU POSTŘIKOVAČ HECHT SE PŘED ČERVNEM 2017 NEPRODÁVAL. Dá se to jednoduše ověřit na stránkách Hechtu. Že umíte s internetem neznamená, že máte pravdu. Já vyhledávat ani měnit IP adresu neumím a že píšu z mobilu a pravděpodobně někdo také, kdo má stejnou ip adresu je věc druhá, tím mne bohužel házíte do jednoho pytle s nevím kým. Nevím ani za co bych se měl omlouvat, když tady nelžu na rozdíl od jiných, ketří se neomluví a ukončí konverzaci

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 57.127 (?), 12.5.2018 7:07

pane 11.82 ze sa nehanbite, ale ked tu chcete byt za blba,...je to len a len na vas...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4   
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika