Při poskytování těchto stránek nám pomáhají soubory cookie. Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas.
Další informace.
 Zahradní grily Weber - plynové, elektrické a lávové grily 

Zahradní technika > Oleo-Mac MAX 53 VBD

Stránky: 1, 2   

Oleo-Mac MAX 53 VBD

host - xxx.xxx.210.254 (?)
8.10.2008 19:43
Tento příspěvek (zjistit adresu)

Nemáte prosím zkušenosti s touto sekačkou? Silně o ni uvažuji ale zajímalo by mě také jestli má na klikové hřídeli ložiska. Děkuji

Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna

Oleo-Mac MAX 53 VBD

host - xxx.xxx.29.91 (?), 9.10.2008 9:41
Předchozí příspěvek | tento příspěvek (zjistit adresu)

Tahle sekačka je dobrá, ale strašně drahá!!! Podobnou sekačku seženete v síti v-garden za 10500 a má dokonce úplně stejný motor(je to sekačka Snapper SP 19700 HW) a nabízí variabilní rychlost pojezdu. Pokud se nemýlím tak OleoMac má pojezd variátorem. Motor DOV 700 má kliku uloženou v pouzdrech, ale to by nijak nemělo vadit. Je velice kvalitní, lepší než honda GCV 190.

Připojit reakci

Oleo-Mac MAX 53 VBD

host - xxx.xxx.8.58 (?), 9.10.2008 16:54

Jak Můžete srovnávat sekačku MAX 53 VBd se sekačkou Snapper? To je jako kdyby jste srovnávali Trabant a Mercedes. Už se proboha vzpamatujte, ty kecy o tom že Mountfield a Oleo_mac je drahej mi lezou krkem. Sekačka MAX je jedna z nejlepších na trhu. Kam se hrabou stejně drahý Hondy...

Připojit reakci

Oleo-Mac MAX 53 VBD

host - xxx.xxx.29.91 (?), 9.10.2008 17:45

Oleo Mac na sekačky Honda nemá, nesahá jim ani po paty, co se týče kvality. Snapper je v zaváděcí slevě levný a výborně vybavený. A ty řeči, že je to šrot s dobrým motorem neberu vůbec v potaz. Viděl jste Snappera na vlastní oči?Asi ne, protože jinak by jste neměl takový kecy.

Připojit reakci

Oleo-Mac MAX 53 VBD

host - xxx.xxx.29.91 (?), 9.10.2008 17:48

Nejste takhle náhodou prodejce z Mountfieldu? Podívejte se na Stigu, stejné stroje jako prodávají tam, jen s označením Stiga a jinou barvou nástřiku šasi prodávají o tři až čtyři tisíce levněji. A značka CasteGarden a Mountfield pocházejí od stejného výrobce, jen z jiných zemí (Itálie a UK) a hlavně to jsou sekačky kategorie hobby, kdežto Stiga je prémiovou značkou což dokazuje spokojenost zákazníků.

Připojit reakci

Oleo-Mac MAX 53 VBD

Gaien (5) - xxx.xxx.221.46 (?), 10.10.2008 12:44

...v momentě kdy mi někdo začne argumentovat "spokojeností zákazníků" a hanět nějakou značku, mi něco začíná smrdět a myslím že nejsem sám...

Připojit reakci

Oleo-Mac MAX 53 VBD

host - xxx.xxx.213.101 (?), 12.10.2008 22:42

Souhlasím, tzv. výzkum spokojenosti zákazníků bývá často uměle vytvořen, aby upoutal pozornost k určitému výrobku, ne vždy vysoké kvality.

Připojit reakci

Oleo-Mac MAX 53 VBD

host - xxx.xxx.165.39 (?), 8.8.2016 16:44

Sekačku jsem si letos koupil, oceňuji variátor, oddělený pohon kol když se otáčím na konci louky. Obrovský výkon a regulace síly a pojezdu. Po čase existuje storj, který mohu doporučit.

M.T. Velký Beranov

Připojit reakci

Oleo-Mac MAX 53 VBD

host - xxx.xxx.9.6 (?), 8.8.2016 20:28

Výkon to má normální, ale díky suprovému šasi, které má ještě ke všemu obrovský výhoz do koše, ta sekačka opravdu funguje.

Připojit reakci

Oleo-Mac MAX 53 VBD

MikiCZE (2) - xxx.xxx.189.97 (?), 5.5.2018 13:11

Ahoj všem.

Mám tuto sekačku MAX 53VBD, a problém je nevím kde, ale už od novoty dělá, že pokud s ní asi 1-2h sekám, tak když jdu vyprázdnit koš a pak chci startovat, tak naskočí třeba až na po 3-4té.

Přes zimu byla na reklamaci. Reklamace závada se neprojevila.

Nyní je jaro vyměnil jsem olej a ja se motor asi "zajel" tak nevím čím to je, ale když motor vypínám, tak jde slyšet zvuk jako by tam něco klepalo. Toto dělá u mé staré sekačky 20 let staré. Motor taky B&S.

Navíc jako bonus při občasném startu si sekačka jako že dost zakouří a pouří asi minutu. Koukám na to a nějak se dostal olej do výfuku (je postříkáný výfuk a šasí sekačky..

Neví někdo se může být vadné od výroby?

1. nechápu to klepání motoru při puštění madla

2. Kouření motoru i když je zahřatý. Udělá to tak 1x za jedno sečení.

Sekačka má najeto asi 15 hodin maximálně?.. víc ne.

Děkuji Všem.

Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky) >> | 1, 2   
Dům a chalupa - stavba, topení, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
Sprchový kout - vlhké zdi23.2.2020
Další příspěvky > 
Úvodní stránka | Informace o serveru | Podmínky užívání | Kontakty