Příspěvky uživatele - 221.46

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Alko 520BR nebo MTD SPK 53 HW, 25.3.2009
Rozhoduji se mezi těmito sekačkami. Můžete mi někdo napsat zkušenosti. Nebo poraďit, která je lepší. Cenově vycházejí zhruba stejně. Díky
Al-ko Silver 51Br Comfort, 20.2.2009
Nemáte někdo praktickou zkušenost s touto sekačkou?
Al-ko 46 BR Comfort, 13.2.2009
To rád čtu, že jsi spokojený. Taky uvažuji o koupi této sekačky. Konečně jsem našel nějakou praktickou zkušenost. Já mám zahradu o ploše cca 1500 m2.
jezírko bez elektřiny, 22.10.2008
U malých nádrží máte samozřejmě pravdu a nesouvisí to jen s pozdním jarem. Je také pravda, že ryby pouze "letním,"  jinak jsou v akváriích.  V žádném časném ani pozdním jaru se naše jezírko nezakalilo. Tj. cca 20... celý příspěvek >
Oleo-Mac 746T, 21.10.2008
Tak jako každý rok, zajdu za místním prodejcem HQ kterej má rozum a běžně mi servisuje jednu pilu Stihl, druhou HQ i křoviňák Oleo. Po záruce je to jen otázka přístupu k zákazníkovi a profesionalitě!!!  
Technika sečení křovinořezem, 14.10.2008
Ještě k tématu: není opravdu na to "nerozmydlení" lepší ten "osmizub"???
Oleo-Mac 746T, 14.10.2008
Já se picnu. Stejně jako předkladatel otázky a majitel zmíněného křoviňáku, jsem byl zvědavý na zkušenosti s touhle mašinkou. Bohužel jako vždy se sem naveze nějaký prodejce. Jsem dost otrávený z těch potyček typu "zahoď Solo kup si... celý příspěvek >
Oleo-Mac MAX 53 VBD, 10.10.2008
...v momentě kdy mi někdo začne argumentovat "spokojeností zákazníků" a hanět nějakou značku, mi něco začíná smrdět a myslím že nejsem sám...
Nůžky plotové Oleo Mac HC 260 XP - Mountfield, 9.10.2008
Nebyl bych tak příkrý. Za cenu slabé hobymašinky od HQ tam koupíte křoviňák se slušnými parametry. (746 za 11000,-) Minulý týden jsem jim to tam prolezl a cenově už na tom Béďovci nejsou tak špatně. A na mnoha místních fórech zrovna tyhle... celý příspěvek >
Technika sečení křovinořezem, 7.10.2008
Pokud bych byl vlastníkem deseti králíků, tak tady nezatěžuji vaše mozkové závity. A s tím "nerozmydlením", nepomohl by "osmizub"?
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika