Nový malotraktor



host - 248.78 (?)
29.3.2009 12:56
Zkuste se podívat na zn.TYM
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
host - 47.145 (?), 29.3.2009 12:30, zobrazeno: 5656x
Dobrý den, plánuji nákup nového malotraktoru. Bude to můj první (pokud nebudu počítat domácí výrobu z MB 1000) a nedokážu se v záplavě značek zorientovat. Budu ho využívat především na sečení přerostené trávy na lehce svahovitém terénu a shrňování sněhu, dále pak na lehkou orbu (avšak slínovité půdy) a svoz palivového dříví. Pohon všech kol by byl výhodou. Kabina bude v zimě nutná. Koukal jsem na různé dodavatele - Fenot, Kubota, Tym, Antonio Carraro, Kioti,...no je jich spusta. S cenou bych se rád vešel do 400 000 - 500 000 Kč, ne víc. Děkuji za případnou pomoc.
Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 248.78 (?), 29.3.2009 12:56
Zkuste se podívat na zn.TYM
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 47.145 (?), 29.3.2009 14:31
Děkuji za odpověď. Hledal jsem i v šeských značkách a našel stroje od firmy Wisconsinne - nemáte s ním někdo zkušnosti?
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 3.83 (?), 29.3.2009 16:36

Já si dovolím předat zkušenost spíš zprostředkovanou od uživatele a taky od kamaráda prodejce takovéto techniky z doby, kdy jsem něco podobného také sháněl a osobně objížděl a zkoumal.

Na Vaše potřeby velmi silný stroj, spíš se dá říct v porovnání s nekloubovými traktory jiných značek těžký tahač. S kloubákem se musí umět orat, v době posilovačů řízení to ale už není takový problém. Spíš mi na něm za ty peníze vadily jisté "konstrukční nedotaženosti",jaké bych od takhle moderních strojů nečekal.

Shrnu to tak, že se mi jeví jako složenina komponentů různých výrobců se snahou vejít se do určité cenové kategorie, což většinou nedělá dobrotu.

Říkám to nerad, protože jsem chtěl dát peníze domácímu výrobci, v tomto případě mi to ale přišlo jako skládačka z celého světa a ne zcela spolehlivě funkční.Přeberte si to jak je libo.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika