Motor Honda GCVx 200--zlobí volnoběh



Stránky: 1,  2,  3   
host - 230.33 (?) 
13.1.2024 10:16, zobrazeno: 3059x

Zdravim a prosím o pomoc, mam Vari Honda GCVx 200, cca 2 roky, od počatku mám potíže s biosložkou, i po týdnu nic nedelání se po nastartovaní projeví potíže s volnoběhem, prostě nedrží, takže vyndam karbec, vyčistíme a tak se vše opakuje.Tak abych si aspon ulehčil praci chci si koupit náhradní karburator ale nemohu k tomuto označení žadný najit, mužete mi poradit?Dekuji

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
PP. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (6491) - 9.142 (?), 13.1.2024 10:47

A zkoušel jste to řešit nějak jinak, třeba stabilizátorem, nebo jiným benzínem a podobně? Přehazovat po týdnu karburátory mi připadne poněkud blbé.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 230.33 (?), 13.1.2024 12:20

No jasně že to je blbé, zkoušel jsem všechny možné druhy benzínu, oh Hondy aditivum a je to stale stejné, ta řepka to ucpává

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 214.246 (?), 13.1.2024 15:26

https://eshop.autoelegance.cz/benzin-do-zahradni-techniky-aspen-4-5l/ 

Kupte si Aspen palivo

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 230.33 (?), 13.1.2024 15:50

Dekuji ale bohužel nejsem členem vlády abych si mohl tuto cenu benzínu platit

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 214.246 (?), 13.1.2024 19:28

Bohužel. Někdy litr paliva za vysokou cenu vyjde levněji než nákupy novych součástí a servisu.Ona ta Verva100 bude tudíž na vás taky asi drahá. Ona má taky bioslozku, ale jiné vlastnosti. Jsou dvě možnosti. Buď změnite přístup a zařadíte se mezi spokojeně uživatele, nebo si koupíte vercajk a budete tady s tím Ambrožem nadávat. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 230.33 (?), 13.1.2024 19:39

Konkretně Vervu jsem zkoušel mnohokrat a je to stejné lepidlo jak 95, navic jsem byl na Benzině upozorněn že Verva běžně obsahuje biosložku

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 214.246 (?), 14.1.2024 7:18

Na benzine jste byl informován ze je Verva 100 taky lepidlo jako 95 ka. Tou   paní co tam do rohlíku strká párek.Takze jste tam začal cpát zase 95 ku. No a to je výsledek. Verva obsahuje bioslozku ale takovou, která nezasírá karbec.Psal jsem vám to těsně před tím, že má jiné vlastnosti.Váš úkol tady je poslouchat a třídit informace. Ne všechno vyvracet.Tedy vyčistit, dat ve vašem případě ASPEN, a pozorovat. Když bude karbec čistý a problém stejný, tak hledat jinde. Tomu se říká vyřazovací metoda.                Já mám GSV190 6 roků, možná déle a nikdy jsem neměl problém. A stim se veze pila, krovinorez, rotační sekacka.Vsude Verva 100+stabilizator. Od nikoho bych si nalit benzin nenechal. A lidi by rádi zaplatili benzinem když jim orám zahrádku.Nikdy.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 233.16 (?), 14.1.2024 8:04

Měl byste si nechat, odborníkem vyvětlit pojmy nadávat na něco a postěžovat si na něco. Možná se jednou dostanete do tétež situace, což vám z hloubi svého srdce přeji Za soudruhů, byly důchodové kategorie, podle toho co člověk dělal. Já byl v kategorii, která zajišťovala důchod ve výši 80procent průměrného příjmu. Bohužel proběhlo několik důchodových reforem, které důchodcům, nepřinesly nic dobrého. Špatné, je také to, že nebydlím vedle supermaketu, takže, než se tam dostanu, tak slevové regály zejí prázdnotou. Bydlím na vesnici, kde nemáme ani smíšené zboží, ani hospodu. Znám vesničku se stejným počtem obyvatel, kde mají obchod se smíšeným zbožím, který se nesmí zavřít a hospody mají dokonce dvě. U nás akorát slyším z úřadu, kde sídlí starosta a který by se měl o své voliče starat, jen výhružky padesátitisícovýma pokutama.Tak mi vysvětlete, proč to někde jde a někde nejde. Takže to co bych ušetřil na dopravě, bych třeba, mohl vrazit do Vervy, či Aspenu. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 214.246 (?), 14.1.2024 8:48

Odpovídal jsem tazateli 230.33. Vyhýbám se některým diskutujícím. Nejsem zas tak dobrý, abych přemluvil každého. Jinak do takové situace se nikdy nedostanu.Naopak nechci, aby se o mě starosta staral. Chápete?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika