Malotraktor (vari, MS, MKS nebo jiné)



dunda - (4) - 215.77 (?) 
15.4.2017 14:59, zobrazeno: 2479x

Dobrý den.

Přesto že jsem zde našel slušný počet příspěvků ohledně výběru malotraktoru na zahrádku (do 200m2) dovoluji si vložit tento nový. Cílem je sehnat stroj pro funkci rotavátoru, sazeče, proorávání brambor (to je pro mne priorita). Případně v budoucnu na převoz drobných nákladů po pozemku (mírně kopcovitý terén) - aktuálně není nutné. Pokusil jsem se sestavit 3 konkurenční nabídky. Aktuálně je mi nejsympatičtější MKS-60.

Sestava obsahuje motor, kultivátor, 2x hrobkovací radličku, vyorávací radl., nosič radliček, adaptér, závaží do kol, 12" kola

MKS-60 (kawasaki)... 4345300 594,-

MS07(BS Vang.)...,-

Vari (Honda 160)... 56 959,-

MS mne překvapil svou vysokou cenou, ale dal jsem tam volnoběžky a osy do kol. U MKS mi možná chybí osy do kol (nevím zda jsou součástí základního rotavátoru). Každopádně celkově mi to přijde vše extrémně drahé. Kdybych měl možnost nějakého levného stroje na zasazení a proorání brambor, dal by se koupit pouze jednoduchý kultivátor (cca 15000,- už dle mne s dostatečným výkonem). 

Jaký máte na věc pohled vy? Má vůbec symsl kupovat takové stavebnice, když jednoúčelové stroje jsou levnější? Jen nevím, zda existuje něco na ty brambory a ručně už mi to nějak fakt už nebaví.

Díky za vaše názory.

Zdeněk.

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 102.230 (?), 15.4.2017 16:13
Kupte starší Vari, nejlépe s motorem Honda GXV 160, GXV 65, příslušenství je k mání kopec za polovic. Hračky nekupujte.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?30.4.2024
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika