Lištová sekačka Rotax



host - 165.152 (?)
26.6.2011 14:50
Dobrý den, vlastním tuto sekačku z roku 1968. Typ 158 Super. Při zátěži sekačce vyskakuje rychlost pojezdu a je nutné znovu zařadit. Nevíte jak tuto závadu vyřešit? Děkuji, JP.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3   
   
host - 72.201 (?), 31.8.2010 14:47

Dobrý den, víte někdo jaké jsou otáčky na vývodové hřídeli z převodovky? je možné vyměnit lištu za bubnovou sekačku?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 77.50 (?), 1.9.2010 19:09

nikde jsem bubnový adaptér na rotax neviděl, dle mě by se musel vyrobit. Ale Rotax + bubnovka by asi byl stroj, na který by neměly v současnosti žádné jiné stroje (robusnost + výkon).

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 165.152 (?), 26.6.2011 14:50
Dobrý den, vlastním tuto sekačku z roku 1968. Typ 158 Super. Při zátěži sekačce vyskakuje rychlost pojezdu a je nutné znovu zařadit. Nevíte jak tuto závadu vyřešit? Děkuji, JP.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 20.181 (?), 30.6.2011 8:12

Dobry den bud mate řadici paku kratkou nebo je opotřebovane v předu hnaci ozubene kolečko.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 153.197 (?), 6.1.2012 22:22

nutně bych potřeboval kloub na kosu, poraďte, dá se ještě někde sehnat?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 224.62 (?), 14.6.2014 11:10

dobrí den, na vasej mate kolik rychlostí???

za odpoved vopred dekuji...

je to naléhavé...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 3.248 (?), 24.7.2014 21:59

Zdravím, no já jsem čerstvým majitelem reform rotax 158,dnes jsem ji poprvé vytáhl do svahu, asi metrová hustá tráva.Rychlost mi tam šla dát jedna do předu a jedna do zadu, ale předchozí majitel říkal, že má dvě do předu a jednu do zadu.Jelo to moc rychle a po chvíli to i drželo plný plyn.Vyjede to všechno, ale pěkně sekat se mi s tím ještě nepovedlo.Já myslel že se to ani nemusí brousit, ale nejspíš jo a nevím jak.Manuál by se mi taky hodil.Chtěl bych mrknout v jakém je uvnitř stavu.Díky. lampig@seznam.cz

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 139.146 (?), 8.11.2014 15:12

Pokud u levého kola nemáte další řadící páku, tak se jedná o model s jedním rychlostím stupněm dopředu a dozadu+zapnutí kosy... k tomu plnému plynu bych zkontroloval bowden plynového lanka pokud není rozřepený nebo jde ztuha... nakonec bych zkontroloval v karburátoru vzduchovou přívěru s jehlou zdali chodi lehce. No a na kose jestli máte vroubkované žabky ty se brousit nemusí (měli by se provozem a opotřebením samy brousit..pokud se nechytne o kamen) jednali se o klasické tak stačí brusným kotoučem jako nůž. Taky si zkontrolujte protiostří na liště je to nanýtované v těch špičatých prstech to by mělo být taky ostré. Zdali tohle je dobré zkontrolaval bych lištu na prohnutí a ty přítlačné desky co tlačí kosu k liště. Ke stavu sekačky bych se nebál jsou robustní a pokud někde neutíka olej (gufero, o-kroužek) nebo není výrazně hlučná (špatné ložisko). Někdy se ozve kuželová spojka která není zrovna levna. Pokud byste potřeboval přesto nějaké díly tak se poptejte u firmy TopCarMoto, něco dokaží sehnat, když jsou oficiální prodejci strojů Reform.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 138.7 (?), 1.1.2013 19:15

Dobry den mam kosacku rotax potrebujem ju optavit kde by som pozhanal nahradne diely?Alebo ako by som opravil zotrvacnik a kosohon maju vôle.Dakujem

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2,  3   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika