Lištová sekačka Rotax



host - 72.201 (?)
31.8.2010 14:47

Dobrý den, víte někdo jaké jsou otáčky na vývodové hřídeli z převodovky? je možné vyměnit lištu za bubnovou sekačku?

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3   
   
host - 72.201 (?), 31.8.2010 14:47

Dobrý den, víte někdo jaké jsou otáčky na vývodové hřídeli z převodovky? je možné vyměnit lištu za bubnovou sekačku?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 77.50 (?), 1.9.2010 19:09

nikde jsem bubnový adaptér na rotax neviděl, dle mě by se musel vyrobit. Ale Rotax + bubnovka by asi byl stroj, na který by neměly v současnosti žádné jiné stroje (robusnost + výkon).

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 165.152 (?), 26.6.2011 14:50
Dobrý den, vlastním tuto sekačku z roku 1968. Typ 158 Super. Při zátěži sekačce vyskakuje rychlost pojezdu a je nutné znovu zařadit. Nevíte jak tuto závadu vyřešit? Děkuji, JP.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 20.181 (?), 30.6.2011 8:12

Dobry den bud mate řadici paku kratkou nebo je opotřebovane v předu hnaci ozubene kolečko.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 153.197 (?), 6.1.2012 22:22

nutně bych potřeboval kloub na kosu, poraďte, dá se ještě někde sehnat?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 224.62 (?), 14.6.2014 11:10

dobrí den, na vasej mate kolik rychlostí???

za odpoved vopred dekuji...

je to naléhavé...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 3.248 (?), 24.7.2014 21:59

Zdravím, no já jsem čerstvým majitelem reform rotax 158,dnes jsem ji poprvé vytáhl do svahu, asi metrová hustá tráva.Rychlost mi tam šla dát jedna do předu a jedna do zadu, ale předchozí majitel říkal, že má dvě do předu a jednu do zadu.Jelo to moc rychle a po chvíli to i drželo plný plyn.Vyjede to všechno, ale pěkně sekat se mi s tím ještě nepovedlo.Já myslel že se to ani nemusí brousit, ale nejspíš jo a nevím jak.Manuál by se mi taky hodil.Chtěl bych mrknout v jakém je uvnitř stavu.Díky. lampig@seznam.cz

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 139.146 (?), 8.11.2014 15:12

Pokud u levého kola nemáte další řadící páku, tak se jedná o model s jedním rychlostím stupněm dopředu a dozadu+zapnutí kosy... k tomu plnému plynu bych zkontroloval bowden plynového lanka pokud není rozřepený nebo jde ztuha... nakonec bych zkontroloval v karburátoru vzduchovou přívěru s jehlou zdali chodi lehce. No a na kose jestli máte vroubkované žabky ty se brousit nemusí (měli by se provozem a opotřebením samy brousit..pokud se nechytne o kamen) jednali se o klasické tak stačí brusným kotoučem jako nůž. Taky si zkontrolujte protiostří na liště je to nanýtované v těch špičatých prstech to by mělo být taky ostré. Zdali tohle je dobré zkontrolaval bych lištu na prohnutí a ty přítlačné desky co tlačí kosu k liště. Ke stavu sekačky bych se nebál jsou robustní a pokud někde neutíka olej (gufero, o-kroužek) nebo není výrazně hlučná (špatné ložisko). Někdy se ozve kuželová spojka která není zrovna levna. Pokud byste potřeboval přesto nějaké díly tak se poptejte u firmy TopCarMoto, něco dokaží sehnat, když jsou oficiální prodejci strojů Reform.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 138.7 (?), 1.1.2013 19:15

Dobry den mam kosacku rotax potrebujem ju optavit kde by som pozhanal nahradne diely?Alebo ako by som opravil zotrvacnik a kosohon maju vôle.Dakujem

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2,  3   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika