Krystaly v benzínu



J.S. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3388) - 213.141 (?)
18.11.2009 20:26

Tak už jste tomu dal korunu.Včera jsem to trochu zlehčoval, ale dnes se jen zeptám, do olejové nádržky dáváte také benzín, že se to tam také tvoří...?  Zatím jsem se ještě nesetkal s tím, že zátky se rozpouštějí, ale dnes se používají různé náhražky a není se co divit, kdyby to tak bylo. Ale přesto, podle Vašeho popisu by z toho jeden moc moudrý nebyl. Měl jste v servisu uvést to, že to dělá i v olejové nádržce, tak se jednoduše zaměřili na benzín. Možná mažete benzínem, potom je to jasné, ale jestli ne, tak to spíš vypadá na kondenzaci výparů, mastnoty s vodou dělají bílé fleky a shluky.   

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4   
      
host - 118.44 (?), 17.11.2009 19:50

To je správná připomínka, to mě nenapadlo co když je to rozleptaný kanystr nebo zbytky původního obsahu?Zauvažujme všichni.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Roxteedy - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (143) - 242.192 (?), 17.11.2009 19:49

Ještě mně napadlo - je to pitomost, ale možné je vše...

Léty osvědčený návod na sabotáž a zničení motoru je cukr do nádrže...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
tretis - (5) - 204.249 (?), 17.11.2009 20:05
Kanystr používám ocelový plastový ne. Kanystr má obsah 10 litrů a do měsíce ho vypotřebuji. Cukr to určitě nebude. V kanystru se to netvoří jen nádržce od pily. Jak se mi to stane znovu dám tady fotky. Udělá to jen těsně pod víčkem nikde jinde. Vapadá to jak kdyby to rozlepalo něco kus hmoty umělé tak jsem kontroloval nádrž ta je v pohodě. A taky to začalo dělat jak jsem koupil nové víčko od nádrže jelikož to staré netěsnilo tak jsem je jěště zaměnil od olejové nádržky a to taky dělá. I to víčko už nejde tak dobře zatáhnout jako před tím. Jde to by jako hodně na sucho a zdá se mi, že ten bezín rozleptl ten závit na nádrži. Mám prostě strach at se stím něco nestane.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
J.S. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3388) - 242.105 (?), 17.11.2009 20:14
Co jste ještě udělal a při prvním dotazu neuvedl :)?
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
tretis - (5) - 204.249 (?), 17.11.2009 20:17
Nic to je vše jen toto:)
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
J.S. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3388) - 242.105 (?), 17.11.2009 20:24
No jen, že to bylo vidět v nádržce a už se z toho vyklubaly jen příznaky něčeho na vyměněných zátkách obou nádržek.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 118.44 (?), 17.11.2009 20:30

Pan JS na to asi kápl nekvalitní zátky obou nádrží?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 90.168 (?), 17.11.2009 20:43

Taky bych tipnul ty víčka od nádrží (že by kvalitní čínský výrobek??). Pokud to tak je, tak reklamovat a chtít po prodejci i vyčištění nádrže + výměnu palivového filtru.   Gl.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 204.249 (?), 18.11.2009 16:52
Zátkami to není dnes jsem byl v servisu a zátky nemají vůbec ale vůbec na to vliv!!!Je to o kvalitě bezínu!!!
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
J.S. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3388) - 213.141 (?), 18.11.2009 20:26

Tak už jste tomu dal korunu.Včera jsem to trochu zlehčoval, ale dnes se jen zeptám, do olejové nádržky dáváte také benzín, že se to tam také tvoří...?  Zatím jsem se ještě nesetkal s tím, že zátky se rozpouštějí, ale dnes se používají různé náhražky a není se co divit, kdyby to tak bylo. Ale přesto, podle Vašeho popisu by z toho jeden moc moudrý nebyl. Měl jste v servisu uvést to, že to dělá i v olejové nádržce, tak se jednoduše zaměřili na benzín. Možná mažete benzínem, potom je to jasné, ale jestli ne, tak to spíš vypadá na kondenzaci výparů, mastnoty s vodou dělají bílé fleky a shluky.   

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika