Křovinořez Stihl x Husqarna x Stiga na 3200m sajgonu



host - 148.118 (?)
10.8.2008 20:55

A co Honda? Já ji mám už několik let a jede jako ďas. Moc to na ní není k přečtení, ale tuším typ 435 nebo tak nějak. Pavel

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
         
host - 5.50 (?), 10.8.2008 20:30

jeste pripojuji kontakt na mne-ten druhy se spatnou 323R mecada2@yahoo.com

Budu rad za pripadne rady jak nenaletet

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 148.118 (?), 10.8.2008 20:55

A co Honda? Já ji mám už několik let a jede jako ďas. Moc to na ní není k přečtení, ale tuším typ 435 nebo tak nějak. Pavel

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 11.107 (?), 10.8.2008 21:22

Bunnyho někdo smázl jak malinu

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
bunny - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (813) - 176.106 (?), 10.8.2008 21:39

ja som sa sam zmazal, lebo som skor pisal ako rozmyslal, akcia na tu Hondu uz nie je a potom 4-T zrejme vyzaduje viac starostlivosti ako 2-T a ja velmi starostlivy typ nie som, teda som nechcel, aby mi niekto pisal svoje skusenosti so strojom ked nemam o neho zaujem...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 59.151 (?), 21.5.2012 23:22

Mám HQ 325R již 15 let a řočně seču asi 4 tis. metrů. Jedenkrát jsem měnil palivový filtr. Po roce díky špatnému návodu a mé nezkušenosti se kousl uhlový převod v hlavě, neboť v návodu rada" nemazat" jen v případě opravy doplnit vazelínu - nebyla pravda. Jinak mašina nezmar a jede dodnes bez oprav.Jejich servis příliš ochotou neoplývá. Rozmlsaný výkonem jsem přikoupil další silnější pro syna Oleo-Mac v současné akci Mountfield - 50% z původní ceny. Ještě jsem ho neodzkoušel, ale popruhy mě připadají dost složité, tak nevím zda jsem volil správnou značku. Milan

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 227.2 (?), 27.5.2012 20:13

Těžko říci, která mašina by byla ta pravá.Sám mám 235 Husgvarnu, mnoho let a spolehlivé, dobré,bez problému, na tu práci by stačila z nouze, ale určitě bych sáhl po typu s větším výkonem obsah 36ccm, posekáte s tim ty metry, ale,čím vyšší výkon, tím,asi lépe, je to jiná práce.Teď se však říka, i četl jsem to, že Husgvarna, není to, co bývala kvalitou, že se prodává i v marketech.nevím, mám jí řadu let a bez problému.Stigu neznám, ale asi špatná nebude.Stihl, asi by téz nebyla špatná volba, ikdyz bývá drahý.Dobrá značka je Honda, i jiné Japonské značky.Dal, asi nebude špatný Johnsered, což je Husqvarna v jiném kabátě, Solo i Dolmar-německá kvalita, výroba,ale není to tak drahé, jako Stihl.Spíše, kdo má konkrétní zkušenost s konkrétním typem stroje.Co vím, ale jistě na tak velkou plochu, řešil bych spolehlivost, dostupnost,cenu dílu, praktičnost,jak sedí v ruce, jak sedí na těle, jak praktické to má popruhy, velikost nádrže, vibrace,aby to byl profi stroj a hlavně výkon, obsah motoru minimalně 40ccm a výše.Aby to pak ve velkém zatížení mělo výkon, tj.pak trápení, když je mašina slabá, to bych nepodceňoval.Na tak velkou plochu neudržovanou, to už chce opravdu spolehlivou, výkonnou,profesionální mašinu a ta cena tomu bude odpovídat, nemá cenu vyloženě šetřit, při tak velké a neudržované ploše.Je lepší vyloženě nešetrit, par tisíc nvíc dát a býti roky v pohodě, než ušetřit a roky se s prací trápitAť dobře vyberete, koupíte,jste spokojený z dobré mašiny, investice na mnoho let.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 109.137 (?), 8.6.2012 22:28

Jonsered BC 2236 používam už tretiu sezonu, len tento rok som už pokosil asi 4000 m2 a stroj funguje uplne bez problemov. Po zabehu ked bol novy, mi na ňom nastavili karburator a od vtedy ten stroj servis nevidel! Vzduchový filter si čistím sám a žiadnu inú údržbu v servise nepotrebuje. Riadim sa návodom a je to! Zvažuje teraz prikúpiť pilový kotúč " na boj " s trnkami.angry  Tento stroj skutočne odporúčamyes

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika