Křovinořez Stihl nestartuje



   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
               
host - 211.135 (?) 
6.8.2013 13:11
Tak to prostě je-souhlasím s p.J.S.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
         
host - 57.26 (?), 14.8.2017 8:04

Zdravím. Nemá nahodou niekto kontakt na vyrobcou alebo predajcou zapalovacieho modulu pre stihl MS 280.  Zhánam druhovýrobu.  Original je totiž hrozne drahí a    hrozne kazivý. už mam doma 2 originalne zapalovacie moduly a zaruku je prakticky nemožne uplatniť.

Pripadne nevie niekto čo na tom zapalovaní odchadza a  ako sa to da opraviť?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 82.204 (?), 11.6.2012 19:06

zkus tam prdnout novou zapalovaci svicku, stejneho typu jak tam byla pred tim kdys to fungovalo, nebo si zkus nekde zjistit jake tam maji byt. pokud zacne hazet jiskru, tak zapalovanim to nebude. pokud ale stale nebude chtet chytnout, tak si zkus pohrat s nastavenim karburatoru. presne nastaveni nevim, ale uz jsem jich par serizoval, serizovaci srouby byli vetsinou v mem pripade strasne povoleny, tak je zkus utahnout a cca o 2 otacky povolit a pak uz si s tim musis hrat, dokad to nechytne a az to chytne tak serizovat volnobeh tak aby to nechcipalo a nedusilo. az se to pdari po pridani plnyho plynu musi jit motor do hodne velkych otacek

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 2.73 (?), 7.8.2013 13:51

Není lepší seřízení karburátoru svěřit servisu - mají na to přípravky - otáčkoměr i zkušenosti, než laborovat s tím doma? Mě seřízení karburátoru u OM746T, který špatně startoval a nechtěl běžet na volnoběh stálo 120 Kč. To neni zas tolik peněz, když si spočtu počet tahání za šńůru startéru - různý odpor motoru při startu s různou bohatostí směsi atd,. případné jeho poškození a čas strávený laborováním. Jednou jsem amatérsky seřizoval karburátor pily Partner koupené na tržišti. Pila řeže dodnes, ale ten čas tahání za startér, otáčení s tryskami atd. Raději servis.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
KarelV - (1) - 25.56 (?), 12.7.2017 6:36

Křovinořez Honda nestartuje

Měĺ sem problém s křovinořezem Honda 4 stroke, poslední 3 roky se přidušoval až začal za provozu chcípat a pak nešel nastartovat vůbec.

ROzdělal sem karburátor a prostříkal to čističem, nepomolo, nechal jsem karbec projet v ultrazvuku, nepomohlo, Až nakonec to vyřešila výměna původní svíčky za Brisk stejného typu. Od té doby jede jak zvon.

Vůbec sem to nečekal protože původní japonská svíčka jiskru házela...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 12.21 (?), 12.7.2017 8:18

Nejprve se mění svíčka a potom se leze do karbecu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 144.210 (?), 12.7.2017 11:37

Při dekmompresi nemúžete vědět jestli svíčka jiskří nebo ne.Jak se chová venku neznamená že je to stejný ve stroji.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika