Kolísaní otáček briggs



host - 222.134 (?) 
7.5.2013 18:40, zobrazeno: 8042x

Zdravím mám traktor agrojet motor briggs 15,5 hp. Problém je následující když motor běží bez zapnutých nožů,  tak jednou za minutu motor jakoby otáčky lehce poklesnou, a někdy ustřelí. Kdž je zaplé sečení-nože je to bez problému. Nedávno z ničeho nic nechtěl chytit, vyčistil jsem karbec, dal novou svíčku, fajfku a běží ok, jen dělá toto co jsem psal výše, Kde hledat závadu? díky 

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 122.122 (?), 8.5.2013 10:19

Pravdepodobne vadný karbes (Nikki), príp. palivo. U B&S nič výnimočné. Pozri aj podobné vlákna napr. "B&S Intek 13,5 HP - problém"; "kolísaní otáček"; "nepravidelný chod". U mňa tiež keď motor zaťažím, beží subjektívne o 100 % lepšie. Ale naprázdno je to tragédia, otáčko momentálne často "vystrielia" do závratných výšok (chudá zmes), motor má samozápaly a nejako mdle reaguje na akcelerátor. Skrutka bohatosti zmesi však nemá subjektívny vplyv na chod motora.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
ataman86 - (1) - 214.43 (?), 14.6.2014 18:40

Zdravím,

mám podobný problém (viz video). Poradí někdo něco? Máte s něčím podobným zkušenosti? Raději se zeptám, než to dám definitivně do servisu. Všechny běžné věci jsem si udělal sám (čištění karbecu, filtry, nový benzín, svíčka atd..), zkoušel jsem i jinou cívku, ale nic nepomohlo. Na plný výkon a se zaplými noži motor běží zdánlivě vyrovnaně, ale stačí lehce ubrat plyn a začne blbnout, při ubrání na minimum (bez nožů) chcípne. Nikdy s ním nebyly problémy, až letos :/

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika