Jaký olej do křovinořezu Marunaka TH 43 DX?



host - 143.108 (?)
7.6.2007 18:07

Nechtračím, jak si myslíte. Křovinořez je koupený přes internet a v návodu je o oleji jenom zmínka "používejte pouze kvalitní motorový olej..." (http://www.garland.cz/download/img/navod_th43dx.pdf) Proto tedy víše uvedený dotaz.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
Stránky: 1,  2,  3,  4   
host - 143.108 (?), 7.6.2007 16:30, zobrazeno: 45867x
Jaký doporučujete prosím použít olej do křovinořezu Marunaka TH 43 DX? Díky za radu.
Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 11.99 (?), 7.6.2007 17:43
A je to tady zas. A rada? Přesně ten co máte v návodu a nebo vám byl doporučen v obchodě při koupi stroje. Nechytračte a držte se návodu stejně je nepřechytračíte.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 143.108 (?), 7.6.2007 18:07

Nechtračím, jak si myslíte. Křovinořez je koupený přes internet a v návodu je o oleji jenom zmínka "používejte pouze kvalitní motorový olej..." (http://www.garland.cz/download/img/navod_th43dx.pdf) Proto tedy víše uvedený dotaz.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 11.99 (?), 7.6.2007 18:43
Tak to jste dostal hodně mizerný návod. Aby jste dostal odpověď na vaši otázku: Vyberte si jeden olej od tří nejznámějších výrobců mot. pil a ten mýchejte v doporučeném poměru s BA 95. Doufám, že poměr vám v tom návodu napsali. S těmi oleji motoru určitě neublížíte. Je také dobré držet se jedné značky oleje a nestřídat je. Proto si zvolte takový olej, jehož nákup máte po ruce a kdykoli vám dojde, nebude problém zajít pro další. Tak takhle radím já, ale znáte to sto lidí sto názorů. Teda s tím návodem jste mě dostal. Čekal bych lecos ale tohle?
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 143.108 (?), 7.6.2007 18:50
A pokud je v návodu napsáno "mýchat v poměru 1:25" a na oleji 1:50 (oil-HOMELITE)? Co si mám tedy vybrat?
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 11.99 (?), 7.6.2007 19:05
Měl by jste si vybrat poměr z návodu. Podle mě je to šílenost ale nechtějte po mě, abych vám to vymlouval. Máte nový stroj v záruce, tak vám nebudu radit ve stylu- vyprdnite se na to jsou to tupci to fakt nebudu. Snad jen jedno doporučení. Kontaktujte nejbližší servis nebo prodejnu a poptejte se ještě na ten mýsící poměr. Jinak to 1:25 je myšleno pro záběh, nebo trvale? I když je to jedno ten poměr se mi prostě nezdá. Jak říkám- ještě se na to poptejte. Ten olej Homelite neznám takže vám neřeknu jak moc je kvalitní nebo nekvalitní.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18313), 7.6.2007 19:12
Teď budu asi za blba, ale ptám se upřímně a laicky? Proč se mám držet jedné značky oleje? Víte, nějak mě to empiricky táhlo ke střídání olejů, podobně jako ke střídání postřiků, hnojiv, atd.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 11.99 (?), 7.6.2007 19:37
Proč za blba? Když něco nevím, tak se zeptám i když některá nová vlákna mě připadají už provokativní a taky se jich nikdo netkne. Pane Vysloužile, jste tady na foru dost dlouho a tato vaše otázka zde byla zodpovězena myslím panem J.S. Prosím najděte si ji. Jedno z témat se jmenuje olej do motorové pily a má 110 příspevků.Je tam spousta jiných info o poměru mýchání a kvalitách olejů. Jde sice o pohonné směsy pro mot. pily, ale hodí se to i pro dvoutaktní motory křovinořezů.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 11.99 (?), 7.6.2007 19:40
No prosím. Než jsem to sesmolil, pan J.S. je mezi námi.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 11.99 (?), 7.6.2007 19:46
No jo, ale pane J.S. v návodu doporučují panu 143.108 mýchat směs v poměru 1:25 což je podle mě síla. Co na to říct když je to funglovka a poměr je z návodu.(dle tazatele)
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Kouří do místnosti10.6.2024
Traverzy IPE5.6.2024
Traverzy IPE2.6.2024
Traverzy IPE2.6.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?1.6.2024
Kouří do místnosti29.5.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika