Honda GC160 startování až na 6-8 zatažení lanka startéru



host - 84.190 (?)
22.11.2017 7:54

To slovo Len tak na okraj už tu jednou od vás zaznělo.Ani se nedivím, že se vám nechce psát nic k tématu jak odstranit závadu, když jste se nazval mechanikem s lehce zataženou ruční brzdou.Co by jste dělali, kdyby jste tu všechno vyzradili.A obvzlášť u Hondy.Zakázat někomu aby nereagoval, když nechce nic poradit nelze.Takže se něco potom vymaže a ten kdo chce, tak se vtom zbytku musí něčeho dobrat.

Já jsem se dobral, závadu jsem odstranil.Včera jsem to ráno šel natočit.Motor chytil na první škubnutí.Abych byl spravedlivý i když mám určité výhrady, tak jsem nejvíc četl příspěvek 20.11.   15.26hod.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3   
                     
host - 118.234 (?), 22.11.2017 7:07

Len tak na okraj- japonský motor je super, ale tá vec čo to koní je česká.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 84.190 (?), 22.11.2017 7:54

To slovo Len tak na okraj už tu jednou od vás zaznělo.Ani se nedivím, že se vám nechce psát nic k tématu jak odstranit závadu, když jste se nazval mechanikem s lehce zataženou ruční brzdou.Co by jste dělali, kdyby jste tu všechno vyzradili.A obvzlášť u Hondy.Zakázat někomu aby nereagoval, když nechce nic poradit nelze.Takže se něco potom vymaže a ten kdo chce, tak se vtom zbytku musí něčeho dobrat.

Já jsem se dobral, závadu jsem odstranil.Včera jsem to ráno šel natočit.Motor chytil na první škubnutí.Abych byl spravedlivý i když mám určité výhrady, tak jsem nejvíc četl příspěvek 20.11.   15.26hod.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 118.234 (?), 22.11.2017 11:18

Ja som asi fakt pribrzdený.Bolo tu písané že je potrebné nastaviť sytič.To znamená asi to že si sadnem, pozriem na to ako to funguje a nastavím.Pokiaľ to niekto nezvládne tak by ma zaujímalo ao chcete niekomu ďalej radiť.To akože povolíte skrutku ktorá drží bovden plynu 5mm skrutkovačom pokrútením do ľava o 2520°.Podáte bovden smerom ku karburátoru presne o 4,2568mm a dotiahnete tym istým skrutkovačom otáčaním do prava o 2520,25°?

  Prečítajte si to prosím znova.Ja som si len dovolil podotknúť že v niektorých prípadoch je vhodnejšie ísť do servisu a nechať si to spraviť.Ono aj v takomto prípade sa to dá urobiť zle.Je to záležitosť minút a cena nemôže byť nijak horibilná.No a asi by ste neverili koľkokrát do mesiaca dávame dohromady stroje po odbornom zásahu jutube mechanikov.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2,  3   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika