Broušení nožů na křovinořez



host - 182.202 (?)
1.9.2010 0:44

Dříve jsem si nůž brousil po každé směně po práci v lese denně lehkou rozbruskou s kotoučem malého obvodu. Jenže mi vydržel chvíli. Letos jsem chtěl vyzkoušet nový trojramenný nůž Stihl, pr. 350 mm "Spezial messer"Pořizovací cena není nízká cca 1000 Kč.Rozhodl jsem se pro ruční ostření pilníkem. Vyrobil jsem si speciální držák na ostření nožů, který mi udrží nůž na plocho, abych mohl ostřit proti ostří, aniž by se nůž v držáku pohnul. K ostření používám velký pilník hrubého výseku. Nůž jsem rozbruskou ostřil pouze jednou a to při nechtěném styku s kamenem. Úběr materiálu při ručním ostření je minimální, vcelku přesný, tudíž při sečení nepociťuji žádné vibrace.a s dobrou kvalitou ostří. Na práci používám křovinořez Stihl FS 450,který má sám o sobě nízké vibrace, takže práce je komfort, s nožem velkého obvodového průměru a kvalitním naostřením. Nůž si takto ostřím po každé práci v lese. Při takovém způsobu ostření mi vydrží nůž na několik sezon.   R.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
host - 161.125 (?), 14.2.2008 22:02, zobrazeno: 24120x

Dobrý večer

hodně se zde rozebírá téma křovinořezů, ale rád bych znal názor na broušení trojzubce, zda v ruce pilníkem nebo na brusce. Vliv broušení na vyvážení nože s ohledem na zatížení úhlového převodu. Viděl jsem na stránkách oregonů zmínku o nádstavci pro broušení trojzubce, který se namontuje na brusku řetězů. Bohužel zarazila mě cena asi 3 700 Kč. Zajímají mě vaše zkušenosti s broušením.  

           Joža

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 151.203 (?), 14.2.2008 22:31

Brousím pilníkem i bruskou. Ale s tou je potřeba opatrněji, aby se nevyhřálo ostří. Vyvážení trojzubu a dalších rotačních nástrojů je skutečně nesmírně důležité. Otáčky jsou okolo 7 -12 tisíc otáček za minutu (podle výrobce). Špatné vyvážení =- velké vibrace. Nevím jak jiní výrobci, ale Stihl alespoň pro ty větší trojzuby má na jejich obalu šablonu jak brousit. Takže vyberu nejvíc otlučený zub, vybrousím ho podle potřeby a určité velikosti (ne vždy ho vybrusuji do špičky jak je kresleno, ale nechávám jí širší i za cenu kratšího ostří). No a potom ke stejné rysce dobrousím ostatní zuby a zabrousím i špičku (tupý konec) aby byly stejně dlouhé.  Určitě se ozvou odborníci na broušení, že brousí trojzub až ke středu kotouče, ale já respektuji doporučení výrobce - ostřím jen to co je výrobcem k broušení určeno. Novým a málo opotřebovaným trojzubem sekám dobré plochy, menším plochy s pařízky, případně dalšími možnámi přeměty do kterých mohu seknout. Lahve, PET lahve, plechovky, kameny, kalhotky a slipy a další pozůstatky po milencích a bezdomovcích, kusy aut atd. Přeci jenom je potom menší rána na převodovku. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 251.226 (?), 31.8.2010 14:18

Brousím na brusce.

mám opěrku pro dosažení stejného úhlu. Aby se mi ostří nehřálo, dělám vždy na každém zubu tři tahy od středu ke špici a jdu na stejnou plochu dalšího zubu. takto několikrát dokola dokud nevymizí střední neronosti. Potom brousím další plochu. Jsou dvy styly broučení dfané původním výbrusem od výrobce. Častější je V broušení na 4 broušené plochy/zub, ale lze se setkat i s ekonomickým broušením na 2 broušené plochy/zub.

Vyvážení neřeším, počítám s tím, že stejným počtem tahů o brus stejným směrem a stejnou rychlostí uberu přibližně stejně materiálu. Pokud nůž začne při rozběhu navolno kopat, stejně musí k někomu kdo má dynamickou vyvažovačku.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 239.112 (?), 31.8.2010 17:02

Brousím pilníkem a podle probroušení kupuji každé 2 -3 roky nový trojramenný nůž. Na můj křovák stojí cca 350 Kč, když je v akci, což vzhledem k vibracím na ruce u starého opotřebovaného nože je nízká položka.Je to vlastně jediná investice do údržby stroje.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 196.190 (?), 31.8.2010 18:47

Možná to k tomuto tématu nepatří, ale já si asi před 3 roky spolu s dalšími 2 lidmi vyrobil (pracuji a zároveń vlastním CNCFrézu) 3zubec z prasklého pilového listu z cirkule. Od té doby skoro nevím, co je broušení. Každý získal 2 ks, já jsem se rozdělil s tchánem a mám jen jeden, ale i přesto je to celou dobu jediný nůž, který používám. Seču asi 150m úvozu asi 4x ročně.  Plínky a ostatní sajrajt neřeším. Seču. Ještě se nestalo mě - tchánovi, ale i kolegům, že by nůž praskl.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 182.202 (?), 1.9.2010 0:44

Dříve jsem si nůž brousil po každé směně po práci v lese denně lehkou rozbruskou s kotoučem malého obvodu. Jenže mi vydržel chvíli. Letos jsem chtěl vyzkoušet nový trojramenný nůž Stihl, pr. 350 mm "Spezial messer"Pořizovací cena není nízká cca 1000 Kč.Rozhodl jsem se pro ruční ostření pilníkem. Vyrobil jsem si speciální držák na ostření nožů, který mi udrží nůž na plocho, abych mohl ostřit proti ostří, aniž by se nůž v držáku pohnul. K ostření používám velký pilník hrubého výseku. Nůž jsem rozbruskou ostřil pouze jednou a to při nechtěném styku s kamenem. Úběr materiálu při ručním ostření je minimální, vcelku přesný, tudíž při sečení nepociťuji žádné vibrace.a s dobrou kvalitou ostří. Na práci používám křovinořez Stihl FS 450,který má sám o sobě nízké vibrace, takže práce je komfort, s nožem velkého obvodového průměru a kvalitním naostřením. Nůž si takto ostřím po každé práci v lese. Při takovém způsobu ostření mi vydrží nůž na několik sezon.   R.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 251.226 (?), 1.9.2010 8:25

tak si nějak nedovedu předtavit jemné ostří dosažené pilníkem hrubého výseku.

Jinak souhlasím, přesnost vedení je důležitá pro minimální účelný úběr materiálu. To předchozí obtahování rozbruskou muselo být zvěrstvo žeroucí kotouče a dělající radost jejich prodejcům.

No a uržet vyváženost 350 po celou dobu životnosti je docela kumšt. Proto prodejci nejradši doporučují právě levné 250 a 220...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 182.202 (?), 2.9.2010 0:34

Nemusí být jemné ostří, stačí,když správně vedete pilník po ostří a netlačíte na něj.Hrubý výsek pilníku Vám zbrousí i drobné stopy po kamenu ze spoda nože, místo brusky, rozbrusky. To máte pravdu, rozbruskou nůž pěkně ubýval a ůčel byl stejný, jako teď pilníkem. Dříve jsem si kupoval nůž 300 mm. Upřímě, jestli mi nůž ubýval jsem neřešil, protože mi každý den, co jsem byl v lese vydělal tolik korun, že jsem si za odpracovanou směnu mohl koupit min.dva. Nevím, jestli udržím nůž bez vibrací, než ho vyhodím, ale neubyl mě od jara ještě ani o 1 cm po obvodu. Na vyvážení nože po sezoně zajdu do Stihlu ke známému prodejci a servisákovi na vyvážečku. Jelikož jsem vyučený nástrojař a lesnickou školu jsem si dodělal po vojně, myslím si, že nůž brousím rovnoměrně a se stejným tlakem na pilník. Zatím mám v rukách cit a přesnost..   Roman

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika