Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Nemusí být jemné ostří, stačí,když správně vedete pilník po ostří a netlačíte na něj.Hrubý výsek pilníku Vám zbrousí i drobné stopy po kamenu ze spoda nože, místo brusky, rozbrusky. To máte pravdu, rozbruskou nůž pěkně ubýval a ůčel byl stejný, jako teď pilníkem. Dříve jsem si kupoval nůž 300 mm. Upřímě, jestli mi nůž ubýval jsem neřešil, protože mi každý den, co jsem byl v lese vydělal tolik korun, že jsem si za odpracovanou směnu mohl koupit min.dva. Nevím, jestli udržím nůž bez vibrací, než ho vyhodím, ale neubyl mě od jara ještě ani o 1 cm po obvodu. Na vyvážení nože po sezoně zajdu do Stihlu ke známému prodejci a servisákovi na vyvážečku. Jelikož jsem vyučený nástrojař a lesnickou školu jsem si dodělal po vojně, myslím si, že nůž brousím rovnoměrně a se stejným tlakem na pilník. Zatím mám v rukách cit a přesnost..   Roman

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 11.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika