Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Vážení, nekoukal jsem na tento chat již od zveřejnění příspěvku... Nevím, co tento host kde četl, ale pokud nekoho napadne, že jsem sekal trávu 1 m vysokou s tímto traktůrkem, nechť si nafackuje sám, ale ani sám to asi inteligenčně nezvládne. Stigu jsem kupoval hlavně rychle, byla k mání jen v těch ČB a tlačení do kopce je ze zahrady po příjezdové cestě k místu naložení dopravce...(Trochu jsem si postěžoval) Sekání nebylo, neb byl stále v opravě a prodejce neustále komplikoval a neopravoval reklamované součásti. No zkrátka, jsi dedukční detektiv "Očko", než něco napíšeš, pořádně čti... Ten internet je opravdu nemocný. Ach jo. Jen jsem chtěl vyrovat zákazníka od dalšího prodeje od této firmy. Dalších 5 let traktůrek i v mírněm svažitém terému fungoval docela dobře, Tedy Stiga mi z toho vychází nermálně, jenže to už jsem chodil opravovat ke zdejšímu prodejci, nikoliv k Elva profi...

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 16 a číslo 13.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika