Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Ještě něco k bazénu. Na jaře jsem si nechal odborníky z Mounfieldu připravit bazén na sezonu. Přijeli dva technici a dali se do práce. Jeden se posadil na lavičku a začal kouřit, druhý měl dlouhý tel. hovor. Po nějakém čase mi začali stahovat plachtu, to jim trvalo tak hodinu a ještě mi při tom stačili zničit skimer. Další dlouhý čas strávili připojovánim hadic na pískovou filtraci. Fakt jsem se bavil tím jak jsou ničemný. Úsměv na tváři mi zmizel v té chvíli kdy mi pánové předložili účet na tři tisíce, oni totiž pracujou na hodinovku...  Po stížnostech u jejich nadřízenýho jsem se dozvěděl že jsou nový a že se to teprve učí. Tedy jejich odvedená práce je připojení filtrace a stažení plachty, nic víc ani dopuštění vody nebo kontola kvality vody, no fakt síla. Pánové mě ještě na rozloučenou ujistili, že mi udělali super cenu, že akorát jedou od starší pani, která to měla ještě o petset dražší, a že na to prý taky koukala divně... Jarda

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 12 a číslo 17.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika