Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Tak já mám od této firmy kdeco, ale když se to začne opravovat, servismani se snaží o co nejvíc závad.Před několika roky jsem byl na opravě s motorovou sekačkou, byla prasklá pružina, což jsem nepoznal. Diagnostika byla jasná, nemá kompresi, když jsem opáčil, že ráno ještě kompresi měla, proč by ji neměla mít nyní, odvezl tedy pán sekačku za roh a ráčil vyšroubovat svíčku aby změřil tu koppresi, byla v pořádku.Ale i tak vyměnili kde se jim co nezdálo aby jsem zaplatil aspoň tu tisícku.Když vidí, že stroj je již starší, snaží se ho vyřadit z provozu.

Loni si zeť koupil novou sekačku, letos když byly na jaře reklamy k předsezonní prohlídce, nechal se na tuto prohlídku nalákat, podotýkám, že sekačce nic nebylo, na prohlídku jel jen proto aby byla zachovaná sedmi letá záruka... Tak za tu prohlídku prosím vypláznul 17 stovek...

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 16 a číslo 20.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika