Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Pokud pátráte po všem kolem sebe, jaký je původ, tak Vás mohu ujistit, že původ nemá s kvalitou mnoho společného. Původní myšlenka je díky jiným materiálům a technologiím mnohdy pouze podobnost, nikoliv funkčnost, spolehlivost a technická vyspělost. Zásadní změnu považuji přechod na japonské 4 T motory a 3 rychlostní převodovky, se kterými lze brzdit motorem i z kopce. 3 rychlosti více využívají výkon motoru a zároveň méně zatěžují spojku. Převodovky a japonské motory jsou v celku celý malotraktor ve své nejdůležitější a nejkvalitnější kombinaci. Dvoumontáže jsem osadil na Vari v roce 1997. Na rozdíl od velkého fandy Vari p. Valenty s nima i ořu. On popisuje přednosti dvoumontáží stejně, jako já a další, kteří je mají. Pan Valenta má jinou nápravu a tak musel víc využít svoji zručnost. Já jsem na litinové disky využil šestihranné spojky k rotavátoru s velkými, navařenými podložkami na styčných plochách. Malotraktor získal celkově vyšší hodnotu. Například po silnici jsem vždy držel kleče oběma rukama, aby se na nerovnosti nezměnil nečekaně směr jízdy. S dvoumontáží jedu střídavě s jednou rukou na klečích. Na delší cestě 10 km je tento způsob méně únavný. Originální malotraktor z výroby se dvěma koly na tažné nápravě nezatracuji, ale na častou dopravu dřeva v lese je dvoumontáž průchodnější a pohodlnější. Dříve jsem nemohl naložený vyjet, malotraktor se zahrabal a trpěl i závěs. S dvoumontáží projedu tyto úseky v sedačce. Vari není zázrak mezi traktorky. Vari je spolehlivý držák pro všechny, kteří chtějí malý traktor, který dokáže orat, vozit, zpracovat půdu, posekat trávu a přitom nezabere místo a lze jej v případě nutnosti opravit doma na ponku.
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 15 a číslo 12.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika