Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dle ceníku prací jsem našel například sekání trávy za 1,1 Kč/m2, takže to by se do 15000 vešlo v pohodě. Cena 15000 za opravdu kvalitní aku program - no nevím jestli koupi jednoho kusu vyžínače a jednoho kusu baterie považujete za celý program, pro mě je to poněkud málo, nehledě na to, že za 15000 se dá koupit už krásný benzínový křovinořez.

S aku mám jeden problém - životnost baterií, což u benzínového stroje neřešíte. Na druhou stranu, výhody jsou taky zřejmé, takže je to spíše o tom, kdo k čemu inklinuje a kolik je do toho ochoten investovat. Za mě je aku řešení zatím cenově mimo mísu - je to jako s elektromobily. Příšerná cena a omezení dojezdem + přirozené stárnutí akumulátorů i při jejich nepoužívání.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 12 a číslo 10.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika