Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Mám stihl 129plus, který se podobá tomu nilfisku, nad kterým jsem taky uvažoval, karcher mě vypadl z nabídky, už nevím proč.Předtím jsem měl noname z Rakouska za 2.5tis.,používal jsem to na mytí auta 1xměsíc asi 10let a pomohl s chodníkem po povodni, funguje stále, ale ke koupi jiného modelu mě přimělo si zvýšit komfort-dvojnásobná délka hadice, o 40% vyšší tlak, navíjecí buben, podvědomě zázemí vyzkoušeného servisu a spolehlivých výrobků.Nilfisk i karcher se prodává po obchoďákách, což mě trochu znervózňuje, není tajemstvím, že za sníženou cenou, byl požadavek na sníženou kvalitu pro zachování marže.Ať koupíte cokoliv, používejte jemný předfiltr, pak to vydrží podstatně déle.
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 15.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika