Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Mám na asi jednotýdenní sečení cca 1300 m2 trávy (teď ještě méně, do dvou let ano). Je to prakticky na rovině, pouze trávník není udržovaný a jsou tam "díry", které by se asi časem srovnaly. Není to v kuse jako fotbalové hřiště, ale jsou v tom záhony, políčko, semtam chlívek, zeď...
 

A mám dilema, jestli na to koupit jetý zahradní traktor tak do 25000 Kč nebo dobrou, novou sekačku do 15 000 s nožem "co největším", tedy nějakých cca 53 cm.

Pro traktor: Určitě to bude rychlejší a pohodlnější.
Proti: Údržba je asi složitější, pořizovací cena, starší stroj bez záruky

Pro sekačku: Cena + záruka, myslím, že podstatně jednodušší údržba a možné komplikace

Proti sekačce: Určitě menší koš (při častém sečení by se asi mulčovalo), trochu se nachodím (což mi zatím nedělá potíže a měl bych i chodit, je to zdravé) a bude to trvat déle. U některých typů je přímo napsáno např. "Do 1200 m2"

Jak byste volili?

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 14 a číslo 17.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika