Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Pane PP po víkendové zkušenosti s Dakrem RZS pro motory Jikov s 80mm spojkou si dovolím vás varovat. V životě to už nevemu do ruky. Strojek byl vybaven plnopryžovýma kolama, ale pravá guma se na disku protáčela. Na chvilku dobrý, ale po čvrt hodině mě už pěkně bolela levá ruka a do prstů mě chytala křeč od držení páčky pojezdu. Hned mě napadalo, jak a čím to "omotat", abych si ulevil.  Pojezd taky nefungoval na sto procent, ale to jde z části na vrub majiteli a jeho údržbě. Z kontrukčního hlediska a co majitel asi neovlivní je, že pokud motor běží, jde sekačkou manipuvovat s vynutým pojezdem dobře. Jakmile motor neběží a nedejbože si zmáčknete a zase pustíte páku pojezdu, už se sekačkou jinak než smykem nepohnete. Musíte sáhnout na řemenici pojezdu a posunout ji směrem k motoru, pak se zase dá se strojem a neběžícím motorem pohodlně manipulovat. Ne, toto já nemám za potřebí, takovu to "obsluhu"stroje. Onlouvám se všem obhajovačům této značky, ale fakt ne. Kdyby to stálo 3.50kč tak ne.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 13 a číslo 16.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika