Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Já nemám problém přiznat nedokonalost stroje, protože vím, že dokonalé stroje Vari nevyrábí a mám takové tušení, že se to zatím nepovedlo nikomu. Ručně ovládaná spojka je taky často probíraná věc a ano, mnohým by se hodila. Je zde jedno jenže. jenže pokud by stroj dostal silnější motor, ručně ovládanou spojku nutně by se z něho stal "nosič adaptérů" zmizela by "pojezdová" rychlost a tím by přišel o legální provoz na komunikacích, což zase někteří cení a chtějí, potřebují nebo nevím jak to pojmenovat. Změní se, zásadně se změní zabezpečení takovéto převodovky. Jako je třeba odpojení pohonu nářadí při zařazení zpátečky, nebo opačného chodu než je pojezd vpřed a tento "mechanizmus" není nic jednoduchého hlanvě ne "doživotního". Já si tyto věci nevymyslel, jsou to nové předpisy v rámci prodejů v EU. Nejsem zase takový jouda, mám Goldoni Lux se zakladačem za bratru něco málo pod tři sta tisíc, ale to je úplně jíná strana mince, to je stroj na "kšeft" a za rok se zaplatil, kdybych nemusel kupovat nové nože do zakladače, takže na sebe tak nějak vydělá, tedy i na nový a na opravy. Jenže zde jde i o lidi, co chtějí něco pro sebe za svoje vydělané peníze a na pěstování, které se jim nikdy ekonomicky nijak nepromítne, jen jim usnadní a třeba zpříjemní práci a rádi by, aby jim ten strojek umožnil co nejvíce variant za comožná nejnižší cenu a i oni dokážou rozlišit, že se do něčeho má vložit o něco více financí, protože to vydrží násobně déle, než to nejlevnější. Uznejte, že není možné po každém chtít, aby jen do stroje vložil sedmdesát a více tisíc a k tomu plus adaptéry, který jsou fakt dost drahý. Neříkám že nekvalitní, ale drahý a kvalitní až tak, jak to snad žádný z nich ani nechce, protože tu kvalitu ani neužije. Ten, koho by používání jednoosáku s nějakým adaptérem mnělo živit přistupuje k nákupu úplně jinak, ale to jistě taky víte, vždyť to jsou tak jasné věci, že snad není třeba se dál o tom šířit a vysvětlovat si. Je mi líto, ale já si prostě myslím, že pro zdejší lidi není Vari zase tak špatná volba a určitě ne nejhorší, co by mohli udělat. Já tu značku nechchtěl do krve bránit jako jediný a jedinečný výrobek.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 15 a číslo 17.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika