Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Tak já už ho koupil v tom červnu, takže žádná další vychytávka mě bohužel nepotkala, vím, že v podzimní akci byl traktor o cca 5 tisíc levnější a k tomu ještě ten vozík a ta záslepka - naštěstí nepotřebuji nic převážet a ani nemulčujeme :-) také jsem váhal mezi Wolfem a traktorem od AGS, ale i u mě zvítězila blízkost servisu a na první pohled i solidnější postavení traktoru (viz kolečka, plechy apod). Spotřeba se zdá být na první pohled vyšší, ale když to vezmu v porovnání s tím, co jsem prosekal hodin se sekačkou, tak to je sice víc benzinu, ale času asi jedna čtvrtina. Co se servisních úkonů týče, tak první výměnu oleje jsem si udělal také sám, to bylo myslím po 5 motohodinách, ale nože už sám nevyvážím. Trochu váhám, jesti i další roky využívat tu jejich prodlouženou záruku, která je spojená s cestou traktoru do sevisu a pak zpět, cena je ok - 1000 kč mi nepříjde zase tak moc, ale zatím je to nový stroj, takže ani nelze předpokládat, že by se něco mělo pokazit. No uvidím letos na podzim.           HK

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 19.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika