Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Zdravím všechny,

založi jsem toto téma o zahradním traktoru Wolf Garten Expert 92.160 H pro výměnu zkušeností a případné rady. Osobně jsem jej koupil v červnu 2012 u Mtf a zkušenosti jsou zatím pouze pozitivní, traktor si poradí i s vyšší trávou (při odpovídající rychlosti) a co musím pochválit je jeho manévrovatelnost v terénu. Měl jsem trochu obavu, protože máme členitou zahradu, ale naštěstí je to úplně v pohodě. Teď na podzim jsem dal traktor na první posezónní prohlídku, cena byla zhruba 1000 Kč včetně odvozu tam i zpět (z Mtf si dojeli). V rámci prohlídky - výměna oleje a filtrů, vyvážení a nabroušení nožů, promazání stroje a ještě další drobnosti. Také došlo k úpravě táhla plynu, které se pohybovalo pouze v omezeném rozsahu (cca do 1/2 mezi želvou a zajícem), nyní již v plném rozsahu a také se tím zvýšily otáčky stroje, možná až moc, takže nevím, jestli jsou ty maximální otáčky využitelné - bezpečné. V těch původních maximálních traktor zvládal sečení bez problémů. V čem vidím trošku problém je váha sběrného koše, přijde mi docela těžký, po sečení ho z prostorových důvodů sundávám, úplně lehký teda není :-)

Pokud máte s tímto strojem někdo zkušenosti, tak napište.   HK

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 15 a číslo 17.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika