Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Co mne škola dala a nedala to nechme stranou a omlouvám se, že jsem si Vás dovolil obtěžovat. Stroj Dakr 55 BL zakoupený někdy v roce 2002 je takový "konstrukční omyl". Mne to stálo 21 tisíc abych doma zjistil, že pojezd přes rohaté kolečka zatlačované do pneumatik je k ničemu, tak jsem to demontoval a zahodil. Pak jsem předělal kluzné náboje kol na kuličková ložiska (třelo to na průměru 20 mm a to je fakt záhul). Dále jsem musel vložit hliníkový plech do jednoho kola, protože to vzhledem ke směru točení navlékalo pokos mezi loukotě. Poté jsem předělal těžký ocelový hřídel na "hliníkoý" včetně talíře a použil jsem lehčí nožíky a 3 ks. Už to seklo podle mých představ ale. Hlavní hřídel talíře je uložen letmo ve dvou kuličkových ložiskách vzdálených od sebe 31 mm, takže to mimo jiné i pěkně kmitá a odrovnává to ty ložiska. Však také v návodu je psáno, že se z důvodu vibrací dovoluje séci jenom 50 minut. Dalšímk nepřekonatelným problémem je, že se dovoluje séct jen do náklonu 8°, to v podstatě je jenom rovina a tu nemám. Přelévá se totiž olejová náplň a začně se dýmit. No a na závěr, že nekecám, tak foto "mé hračky".

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 18 a číslo 15.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika