Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Olej používám do veškeré této zahradní techniky Castrol Magnatec 15W-40 / sice je lehce mimo tovární specifikaci, ale mám pětilitrový kanystřík pro 3 sekačky, traktůrek, kultivátor - teď přemýšlím, ale zbytek sjou již dvoutakty- a tak nepřemýšlím, kde co mám za olej/. Měním každý rok na jaře/ i když teď jsem se díval do návodu B&S a je tam výměna každých 50Mh nebo ročně a já projedu za rok více- asi ještě během léta jednou vyměním. Ventily jsem zatím nedělal- nezvoní- velká, ani není problém se startem či během - malá vůle, ale pokud bych motor rozhazoval, tak je přejdu pro klid duše a znalost, zdali vůle někam neutíká. Možná jsem nechal trochu déle běhat vzduchový filtr/ necelé 3 roky/- v manuálu je roční interval výměny, ALE tento interval je např i u svíčky a to je dle mne trochu přehnané. Filtr občas profouknu vzduchem, ale je jasné že papírák se utemuje a je nutná pouze výměna. Předpokládám, že budu jezdit dokud se problémy nějak nevyhrotí, ale mám v hlavě šuplík, kde si skládám co mne čeká a chtěl bych poshánět díly a až bude vyjímečně vhodná chvíle, tak do akce. Jen teď nevím zda mne čeká pouze gufero ventlu či vyhodit i pístní kroužky, tak sonduji pravděpodobnější příčinu/ samozřejmě diagnostikovat na dálku je nemožné, jen mne zajímá - gufero - běžný problém, kruhy - vyjímečné,... nebo naopak...

Ivan

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 20 a číslo 14.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika