Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Nyní popíši svou zkušenost, možná se to někomu může hodit. Měl jsem problém s motorem HONDA GXV160. Motor začal mít nadměrnou spotřebu oleje, kouřil a ztrácel výkon. Stáří motoru asi 16 let. Používaný byl na sečení, orbu, hrabání a rotovátorování. Problém jsem vyřešil nákupem nového motoru. Přesto mi to nedalo motor jen tak odložit, značkový servis odhadoval cenu opravy na cca 4000,- Kč. Tak jsem si koupil lahvičku Metaltecu a nadávkoval jsem jej dle doporučení prodejce. Po nastartování se opět objevil černý dým, který postupně ustával. Odhadem bych si troufl tvrdit, že to nyní dýmí asi tak 10% z původního množství. Klapavý zvuk se také změnil. Mohu tedy jen litovat, že jsem tuto proceduru neudělal před rokem, když motor začal trošku kouřit.  ZJ

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 17 a číslo 18.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika