Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Nechci se s Vámi dohadovat o oleji v molitanu a ani nechci, aby nikoho trefil šlak Můj křovinořez takto mnou čistěný molitanový filtr funguje bez sebenších problémů denně v lese čtyři roky a to jej půjčuji. Jen jsem za ty roky vyměnil startování.  Dnes jsem se bavil s několika mými zaměstnanci (živnostníky),kteří křovinořezy Husqvarna s molitanovými filtry používají. Olej na filtr nekape nikdo. Věřte, nebo nevěřte, závady na křovinořezech, co se týče nesprávnou údržbou vzduchového filtru nemá nikdo. a že některé křovinořezy jsou skoro v odpisovém stavu. Spíše mají problémy s pomocnou startovací pružinou "start smart",která jim praská, ale to je jiné téma. Každý máme své odzkoušené a své názory. Od toho je dizkuze. S pozdravem   Roman.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 11 a číslo 10.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika