Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobrý večer. Jako lesník a  profík jsem se podíval na technická data vyžínače Vámi zmiňované Hondy. Prodejce ve Stihlu nevím, jestli si dělal srandu, ale přijde mi, že se zboží snaží prodat, ale určitě s používáním křovinořezu má pramalé zkušenosti. Neboť na takto malou plochu bych nikomu nedoporučil farmářský křovinořez FS 130 za cca 16500 Kč! Komfort by jste určitě měl. Za tuto cenu lze koupit křovinořez v profi třídě, popř. přidání částky cca 1500 Kč seženete profi Stihl FS 350. Já na všechny domácí a lesnické práce používám Stihl FS 450,ale máme větší pozemky. Sám jsem majitelem motorového nářadí fy. Stihl. Mám s ním mnoha letou zkušenost, vynikající spolehlivost a pracovní komfort. Nechci dělat reklamu, ale Stihlu věřím. Na našem revíru je to leta odzkoušené nářadí, ale to jsmem odbočil. Zkuste popřemýšlet třeba o Stihlu FS 87. Cena je stejná, cca 10000Kč, nízká hladina hluku, je silnější-0,95 KW, pracovní komfort máte v řidítkové rukojeti, při které se neohýbáte. Kvalita žacích nožů je opravdu vysoká. Srovnejte si techn. parametry obou křovinořezů a sám si jej posuďte.Nevěřte tomu, že s takovým slabým motůrkem můžete pracovat s pilovým kotoučem! Z praxe Vám mohu říci, že to bude trvat, než nějakou slabší břízku uříznete. Takto slabé motory nejsou stavěny na práci s pilou! Důležité při práci s pilovým kotoučem je znát techniku řezání (kácení). Doporučuji nálet ručně vyřezat a kmínky zamazat totálním herbicidem (Roundup, Glyfogan,Dominator aj.) Přerostlou trávu, křoviska a nálet takto slabý motor těžko utáhne, ale na papír se toho vejde. Dále by bylo vhodné častěji sekat, aby jste netrápil motor. Honda má dobré motory, ale vadila by mi kruhová rukojeť. Přeji Vám šťastnou ruku při výběru křovinořezu! S pozdravem   Roman!

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 13 a číslo 19.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika