Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:


Potřeboval bych křovinořez na zahradu cca 300 m2, je to v prudkém svahu, s terasami a je to dost úzký pruh pozemku (cca 5m). Je to zarostlé vysokou trávou, různým plevelem, bodlákama, kopřivama atd. Pak jsou tam nějaké stromky.

Zaujal mě křoviňák Honda UMK 425 E1 LEET, jednak má 4 taktní motor (měl by být tišší), což bych uvítal, protože bydlíme v husté zástavbě. Taky se mi líbí, že nemá řídítka, což by mohla být výhoda v manipulaci ve svažitém terénu s překážkami (stromy, terasy).

Nicméně v odborném obchodě mi prodavač řekl, že je tento křoviňák příliš slabý na dané podmínky a doporučil Stihl FS 130, ten mi ale přijde zbytečně silný a drahý, na tak malý kus zahrady.

Výrobce Hondy uvádí, že UMK 425 E1 by měl stačit i na přerostlé trávy, i na nálety a křoviska. Tak nevím.

Díky předem za jakékoliv info a zkušenosti.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 12 a číslo 15.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika