Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Mal som cest odskusat v jeden den na jednom mieste, lebo ak som vyberal korvinorez tak ma nahovarali na lacnu cinu co ma kamarat MTD tesco ,svagor hecht a chvalia to :D, a ja moj novy Dolmar MS-430.4 U za super cenu 380e s olejom zaca hlava a trojzubec, mazadlo a struna 2,5hranata.
A porovnat sa to neda ani zdaleka. Pri dolmare ani pri 2hodinovom koseni v kuse som necitil daku ziadnu namahu,1,5metrova trava padala sama a to som krovinorez ovladal len 2 prsty dolava doprava, a ked som zobral MTD ci hechta na odskusanie asi po minute som im ho vratil ze toto je drina kosit. oni boli dodrbany spoteny a to su o nieco silnejsi ako ja, a ja v pohodicke a ani som nesmrdel lebo to je 4takt, popruhy mi od dolmaru nesedeliuzke, pouzil som od mojho stareho krovinorezu tiez dolmar ktory funguje uz 20rokov. dolmar ms-4000 ale nahradny diel aby som tam mohol dat trojzubec stal 80e +krojzubec 30e tak som kupil novy a fakt nelutujem male vibracie hlavne lahodny zvuk, kosit mozete aj v nedelu :D a nesmrdite od oleja ako pri dvojtakte benzin-olej. minus je udrba, menit olej, skladovacia a manipulacna poloha. a potreba 1,2l na 1,5hodina prace 1,5metrova trava.takze ak je nieco lacne ma to svoj dovod niekto racej su kupi 3ks ako jeden poriadny.ale ja kosim velke plochy, pre niekoho kto ma 500m2 zahradu a potrebuje len okolo plota je zbytocne niecco drahsie ale zase radost s dolmarom kosit.a kamarat a svagor uznal ze sa to porovnat neda ze nabuduce uz si mtd ani hechta nekupia.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 14 a číslo 19.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika