Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Samozřejmě máte všichni pravdu, každý mechanismus a stroj má něco do sebe a je nutno ctít bezpečnostní opatření, předepsané výrobcem a hlavně pak používat selský rozum. Ale neříkejte, že i při dodržování všech bezp. pokynů a používání ochranných pomůcek jste někdy neměli namále... 
Viz v mém případě i obrovský respekt k cirkulárce a promyšlené pohyby nezabránily situaci, u které jsem se malem pos..l. To když máte na řezání 15 m3 dřeva, nově našrankovanou pilu a po dvou hodinách pocit, že to máte v malíčku... A stačí jeden rychlejší pohyb kolíbky, kulatina se sekne o pilu (já ji pro "jistotu" přidržoval v ruce) a průměr 15 cm se ukroutí jako nic a ještě mi to stáhlo ruku skoro do pily... A měl jsem štěstí, že se nic nestalo. Ne vždy však to musí skončit takhle...
Martin

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 10.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika