Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Mám sad na jižním svahu ne moc prudkém ale je zatravněn. Do roku 1980 se kosil a sušilo seno od té doby už se jenom seče a tráva, potažmo i jiná zeleň se ponechává po pokosu rozprostřená aby během 14 dní prorůtla novou a "zmizela" jako hnojivo. Seču 33 arů 3 až 4x do roka. Mám na to sekačku elektrickou vlastního vývoje a výroby. Letos jsem měnil vyšlehané řemenice a ložiska (po 25 letech). Po zkušenosterch s benzínovu dávám přednost elektrické. Jde to rychle bez námahy i když nemá pojezd a seče téměř na nulu. Připojuji foto a mohu ohledně tohoto druhu sečení zodpovědět i dotazy. Za ta léta jsem zjistil, že talíř má optimální průměr asi 520 mm s nožíky (3ks, sklopné) záběr asi 550 mm. Otáčky talíře kolem 1900/min. Miniální a odzkoušený příkon 1,1 kW.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 12 a číslo 17.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika