Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Kdysi jsem si vrazila trny při stříhání růží, do kloubů nahoře na ruce(u nás se tomu říká hánky, ale netuším, jak se to jmenuje správněwink) První jsem tam měla bolestivé červené boule, pak postupně zbledly, ale bolely dál, nedalo se toho ani chytit. To trvalo myslím i půl roku. Postupně vymizely, ani jsem si nevšimnula kdy, ale byly tak fakt věčnost. Od té doby, si dávám jó pozor, při podobných pracích. Myslím si, že pán bude mít asi podobný problém. Už tam nic nebude, ale je to narušené a bolet to bude ještě dlouho. Ještěm k těm ATB. Nemyslím si, že je to dobrá varianta. Kdysi pes vdechnul ježčí bodlinu a zůstala mu zapíchlá v nose(to jsme si dali ale dohromady až za pár měsíců, až jsme našli v jejich běhací trase u plotu, rozloženou ježčí kůži) Vypadalo to jako strašná rýma, tekl mu z nosu hnisavý soplík proudem, z očí... Dostal ATB, to nejhorší přešlo. Jenže se mu tam asi ta bodlina(nebo část) zapouzdřila a od té doby špatně dýchá přes nos, chrčí. Při takovémto problému je lepší, nechat to vyhnisat, vymačkat a pak vydesinfikovat... jak už tady někteří psali.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 10 a číslo 18.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika