Jaká semena vybrat? Semo, NohelGarden, MoravoSeed, Nostalie či jiná?



Bdkkns - (7) - 208.68 (?)
24.3.2018 2:10
Zeleninu a letnicky SEMO a DobraSemena. Uz urcite ne JIKL, kde jsem kupovala semena muskatu a byla to katastrofa.
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3   
   
host - 172.156 (?), 19.3.2017 16:19

My pestujeme holandske semena od firmy sluis garden. Sme velmi spokojni - klicivost super a vyrastie vzdy, to co ma :-)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Bdkkns - (7) - 208.68 (?), 24.3.2018 2:10
Zeleninu a letnicky SEMO a DobraSemena. Uz urcite ne JIKL, kde jsem kupovala semena muskatu a byla to katastrofa.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 111.225 (?), 25.3.2018 14:27

Sluis garden áno, ale trošku vám prevetrajú peňaženku. Za holandskú kvalitu si hodne priplatíte. U Sema mi trochu vadí (osobný názor), že možno 90 % osiva je morené. Načo si to dávať do vlastnej záhrady, keď nikdy nie je problém ani s nemorenými semenami?  Ja viem sú to mikro množstvá, ale i tak, chémiu nemusím, tam kde netreba. Asi najradšej mám slovenskú firmu Zelseed. Tuším ale v ČR nedistribujú.

Na uloženie semien je najlepšia chladná, suchá komora. Pri panelákovej teplote klíčivosť klesá rýchlejšie.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 228.154 (?), 2.3.2021 20:20

Dobry den.Mám špetnou zkušenost s MORAVOSEED.Letos jsem koupila za velmi drahý peníz soudková malá rajčata /H/,kde mělo být 10 semen-byly tam jen 2 semena. Při telefon. kontaktu slíbila paní řešení- bohužel se nikdo neozval Zkrátka jim je to ůplně jedno.  Toto není ojedinělý případ.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 234.247 (?), 3.3.2021 7:41

Mám tutéž zkušenost. Místo počtu semen byla v pytlíku necelá polovina, zbytek tvořilo různé smetí. Nafotila jsem a poslala výrobci (Mor.). Odpověď přišla obratem, že pytlíky jsou plněny a po té kontrolovány laserem, že malý počet semen nemůže být propuštěn. Ke chvále výrobce mi byla zaslána náhrada, což je sice šlechtí, ale asi to není ta kvalita, kterou bychom si přáli za nehorázný peníz. V.L

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2,  3   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika