Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobrý den, mě t aky zaujala černooká Zuzana, sázela jsem původně semínka přímo k plotu, ale vzešlo jich málo a byly slabé a nekvetly. Vloni jsem je vysela počátkem března do kelímků s výsevní zeminou - tu kupuji hotovou a osvědčila se mi. Po vzejití ji přesadím do kelímků po třech rostlinkách a v květnu je vysahuji do velkého květináče, kde zapíchnu bambusové t yčky do kruhu a nahoře je svážu lýkem. Ke každé tyčce vysadím zuzanu. Na krraj květináče pak vysadím třeba modré lobelky.  Zuzanu mám na slunci, kde je částečně ale stěhovavý stín - část dne stíní strom. Přihnojuji a udržuji zem vlhkou. Stalo se mi, že některé rostlinky ještě v květináčcích začaly žloutnout a vypadaly mizerně, domnívám se že byly napadeny nějakou chorobou, protože jiné rostliny rostly krásně. Tak jsem je postříkala postřikem proti houbovým chorobám, nevím název, potom se vzpamatovaly i ty nemocné rostliny. Zuzana popnula celé tyče, kvetla krásně. Semínka jsem sbírala ještě před tím, než úplně dozrála a dosušovala jsem je v kelímku přikrytém papírem, protože semínka vystřelují docela daleko. Přeji hodně zdaru Veruna

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 10 a číslo 18.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika