Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Jak velké to pařeniště máte? Já jsem to zakrýval až teď, protože jsem chtěl, aby mně tam nateklo co nejvíce vody. I když bych mohl to pařeniště zakrýt, třeba polstyrenem, nechci protože si myslím, že když mně to začne klíčit někdy po polovině února, tak mám dost času na výsadbu nědy ve třetí dekádě března. Mám odzkoušeno, že i při mrazech do - 4 °C je v tom pařeništi teplota nad nulou, což stačí pro klíčení salátu. Pro brukve je třeba + 4 °C. Zapomněl jsem napsat, že jsem do toho pařeniště dal Dataloger pro sledování vlhkosti a teploty. Výsevy v tom pařeništi pochopitelně přikryji ještě netkanou, tak jak se mně to osvědčilo loni.  

¨           Vladimír

PS.: Závidím všem co mají zahradu a skleník přímo za barákem. Znám to z doby, kdy jsem bydlel u rodičů. smiley

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 20 a číslo 14.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika