Podivné chování kočky



host - 220.182 (?)
15.1.2013 17:11

Ještě bych možná zkusila ten feromonový odpařovač Feliway (psala jsem o něm 12.1. v 23,52 -  Zrentgenoval ho ten veterinář, jestli třeba nemá kameny, jak tady bylo psané? Asi bych ještě pár dní počkala, on se většinou účinek léků neprojeví tak hned. Zatím bych za vnučkou šla já, abych se vyhnula kontaktu ona +kocour. Kdyby se to nezlepšilo, asi by nezbývalo nic jiného, než se s ním rozloučit z důvodů bezpečnosti.

Ale furt mi vrtá hlavou, že přece nějaký důvod ty jeho záchvaty mít musí!  Lída

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5   
         
host - 220.182 (?), 14.1.2013 23:32

Tak jak jste dopadla?   Lída

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 252.24 (?), 15.1.2013 8:58

Lído nic moc, prohlédnout se moc nenechal, on cizí lidi nesnáší a dost dlouho mu trvá než si zvykne.Tak že první pomoc léky na bolest, nezabraly,záchvaty trvají dál.Měla jsem ho nechat raději doma prý jsou dost silné, no a když nepomohly zkusit léky na agresi, taky hodně silné a nechat doma.To víte kudy chodím tudy brečím.On v těch záchvatech začíná útočit i na mě a to je už co říct, já jediná jsem ho mohla chovat jak mimino na zádech a škrábat pupík.Tak teď mi hlava šrotuje uspat, neuspat.Mám hlavně obavy o naši malou, jak ho vidí chce za ním a hladit.doposud nebyl problém, pokaždé ji přišel přivítat, olízat a zas šel, ale teď mám prostě strach.Nějak to musím rozhodnout, ale jak?S tím mi nikdo nepomůže.Veterinář říká uspat začne být nebezpečný vám i sám sobě, tak jestli to prodlužovat?Nevím, je mi z toho opravdu zle.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 143.17 (?), 15.1.2013 13:26

Čtu, co jste napsala vy, co zjistila Lída, přemýšlela jsem... Je kastrovaný? Vzpoměla jsem si, jak mi cca před rokem známá říkala, že jejich kocour šíleně podrápal syna (bylo tam i hodně šití) a pak zjistili, že má kameny v močáku a velké bolesti... po operaci se to všechno upravilo. Zjišťoval Vet i tohle?

Co se týká vnučky, tady budu možná protivná, ale já bych teda dítěti nedovolila otravovat žádné zvíře, pokud se ono vysloveně nelísá... Prostě bych jí zakázala se ke kocourovi přiblížit. Je nemocný a i ona musí mít mantinely.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 220.182 (?), 15.1.2013 17:11

Ještě bych možná zkusila ten feromonový odpařovač Feliway (psala jsem o něm 12.1. v 23,52 -  Zrentgenoval ho ten veterinář, jestli třeba nemá kameny, jak tady bylo psané? Asi bych ještě pár dní počkala, on se většinou účinek léků neprojeví tak hned. Zatím bych za vnučkou šla já, abych se vyhnula kontaktu ona +kocour. Kdyby se to nezlepšilo, asi by nezbývalo nic jiného, než se s ním rozloučit z důvodů bezpečnosti.

Ale furt mi vrtá hlavou, že přece nějaký důvod ty jeho záchvaty mít musí!  Lída

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 220.182 (?), 15.1.2013 17:24

Mrkněte ještě na tohle - Agresivita koček vůči majitelům – kazuistiky

Lída

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 252.24 (?), 15.1.2013 17:41

Lído, vnučka s Mourinem do kontaktu momentálně nepřijde..Zatím to nevzdávám, on je zrovna utlumený těmi prášky, zítra jedeme znovu a věřím, že se tentokrát dá komplet prohlídnout.Já jsem totiž taky nevěnovala pozornost jedné věci, mám 80ti letou maminku a ta chodí ven na cigárko a jednou mi říkala že nahoře za zahradou slyšela děsný kravál, psi,jako by se prý prali, do toho rachejtle a křik lidí a náš Mourin prý najednou letěl jak střela a třemi skoky byl na půdě.Tak si myslí že se tam něco stalo.Možná má veterinář pravdu, ale zítra pro jistotu nechám udělat komplet prohlídku.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 252.24 (?), 15.1.2013 17:44

Ještě díky za odkaz jdu na to kouknout

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 220.186 (?), 17.1.2013 21:43

Tak co Mourin?          Lída


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 252.24 (?), 18.1.2013 10:33

Milá Lído Mourin už není.poslední dva dny to bylo horší a horší.Byl zdravý, jen prostě něco se někde stalo a on to nedokázal vstřebat, i když zrovna neůtočil na svůj ocásek nebyl to už on, bál se, lekal se věcí které běžně znal, stále se ohlížel, byl napnutý jak struna, uši stále stažené do zadu.Nechtěl být venku, nechtěl být doma, když šel ven zůstal stát na prahu, mrskal ocasem a vrče, když našel odvahu vyjít ven za chvíli byl zpět.A dotoho stále se zhoršující výpady na ocásek.Já dva dny nad ním brečela a brečela, ale už má klid.Jen se ještě v noci budím a čekám že zabuší na okno a já mu půjdu otevřít a dát kapsičku.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 252.24 (?), 18.1.2013 10:45

Mourinova poslední fotka, to byl ještě v pohodě


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?8:04
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika